با حضور مسئولان و خیران ؛

خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید

بلوک یک خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان که به همت ورثه مرحوم حاج قدرت الله اعوانی ساخته شده ، با حضور معاون فناوری و نوآوری و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : عملیات اجرایی این خوابگاه از سال 1399 در زمینی به مساحت 400 متر مربع و با زیر بنای 514 متر مربع در قالب دو بلوک آغاز شده است .

دکتر نصیری با بیان اینکه هر بلوک این خوابگاه دارای دو طبقه شامل شش واحد در نظر گرفته شده است افزود : این خوابگاه ظرفیت 48 دانشجو را داراست که امروز با حضور جمعی از خیران دانشگاه بلوک 1 آن به بهره برداری  رسید .

به گفته رئیس دانشگاه سمنان ؛ برای ساخت این خوابگاه دو میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است .

یادآور می شود ؛ بنیاد خیرین دانشگاه سمنان از سال 1386 به همت تنی چند از دانشگاهیان ، فرهنگیان ، هنرمندان ، صنعتگران ، بازاریان و شهروندان نیکوکار به منظور رفع برخی نیازهای فرهنگی و به منظور جلب مشارکت و کمکهای مردمی و دولتی آغاز به کرد .

همچنین در نشست مسئولان دانشگاه سمنان ، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری و مهندس محمد عبدالحسینی دبیر ستاد خیرین وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با خیران دانشگاه سمنان از خانواده خیر اعوانی با اهدای لوح تقدیر از سوی دکتر زلفی گل وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و نیز دکتر نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان قدر دانی شد .

 

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 - - - - - - - - - - - - - -

فیلم ها

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *