در پانزدهمین جلسه ستاد کرونای دانشگاه اعلام شد؛

اعلام نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه سمنان در نیمسال آموزشی آینده

در پانزدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای دانشگاه سمنان در خصوص نحوه برگزاری رویدادهای آموزشی این دانشگاه در نیمسال بهمن 1400 در مقاطع مختلف تحصیلی تصمیم‌گیری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان گفت : پس از بررسی جوانب مختلف موضوع توسط اعضای ستاد کرونای دانشگاه، مقرّر شد  کلیه کلاس‌های دوره کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه و امتحانات این مقاطع با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مطابق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، به صورت حضوری برگزار شود .
دکتر نصیری با بیان اینکه کلاس‌های عملی و کارگاهی دوره کارشناسی  به صورت حضوری و دروس نظری این مقطع نیز به صورت تلفیقی ارائه خواهد شدافزود : در روش تلفیقی  دانشجویان بومی در کلاس‌های درس حاضر و بقیه دانشجویان مقطع کارشناسی از طریق سامانه امید در کلاسهای درس شرکت می کنند .

دکتر فرزین یغمایی دبیر ستاد کرونای دانشگاه نیز در این جلسه با اعلام آماری از واکسیناسیون کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه افزود: بیش از 99% کارکنان این دانشگاه در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده‌اند و هم اینک حضور کارکنان به صورت کامل در حال انجام است.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه بر ضرورت احتیاط در برخورد با سویه جدید اومیکرون تأکید کرد و افزود: دانشگاه سمنان بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و شرایط روز کشور تصمیمات مقتضی را اتخاذ خواهد نمود.
دکتر بهروز گل محمدی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این جلسه به بخشی از اقدامات انجام شده در نیمسال جاری اشاره کرد و افزود: در نیمسال مهر 1400 حدود 300 دانشجوی دکتری در خوابگاه‌های دانشگاه حضور داشتند و علاوه بر این افراد، تعدادی از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که دروس عملی داشتند و یا بنابر تشخیص اساتید راهنمایشان برای مدتی نیاز به حضور در خوابگاه داشته‌اند، از سراهای دانشجویی دانشگاه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی استفاده کرده‌اند.
دکتر گل محمدی افزود: علی‌رغم محدودیت‌های موجود تلاش کردیم سرویس ایاب و ذهاب، غذای بیرون بر و وعده‌های غذایی در ایام تعطیل نیز برای دانشجویان حاضر در دانشگاه  فراهم شود .
دکتر فرشاد ورامینیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز در این جلسه گفت : دانشگاه سمنان در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی و رصد واکسیناسیون اساتید و دانشجویان جزء موفق ترین دانشگاه‌های کشور محسوب می‌شود و زیرساخت‌های فناوری و آموزش مجازی این دانشگاه جزء  دانشگاه های برتر کشور است.
دکتر ورامینیان تصریح کرد :  برای نیمسال آینده بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد کرونای دانشگاه برنامه‌ریزی لازم جهت برگزاری هرچه بهتر رویدادهای آموزشی دانشگاه صورت گرفته و به صورت مستمر بر اساس آخرین شرایط کرونایی کشور وضعیت برگزاری رویدادها پایش و تصمیم‌گیری می‌شود.

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -

2 نظر برای این محتوا وجود دارد

رضا احمدی

رضا احمدی

00/10/18 - 18:07

خواهشا مقطع کارشناسی رو هم حضوری کنید

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
شیما حسینی

شیما حسینی

00/10/30 - 09:16

مرسی ازتون، ولی ای کاش ترم قبل هم حضوری بود☘

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *