در آئین سنا اعلام شد ؛

کارگروه ستاد توسعه اشتغال دانش‌بنیان در استانداری سمنان فعال شد

معاون عمرانی استاندار سمنان در آئین قدر دانی از اساتید دانشگاه سمنان (سنا ) که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد برگزار شد از فعال شدن کارگروه ستاد توسعه اشتغال دانش‌بنیان به منظور تحقق نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری خبر داد .

به گزارش روبط عمومی دانشگاه سمنان ؛ معاون عمرانی استانداری سمنان  در این آئین از نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری یاد کرد و گفت : محوریت اصلی تحقق این نامگذاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی هستند که این امر مسئولین دانشگاه‌ها را سنگین‌تر می‌کند .

محمد حمیدی افزود : واحدهای تولیدی برای افزایش تولید و اشتغال‌آفرینی باید از دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان کمک بگیرند و در این راستا همکاری و تعامل خود را بیش از پیش تقویت نمایند.

وی گفت : از پنجم فروردین جلساتی با محوریت نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری در استانداری تشکیل و کارگروه ستاد توسعه اشتغال دانش‌بنیان فعالیت خود را آغاز کرده و در این کارگروه مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان پیگیری تا ضمن تحقق نامگذاری سال توسعه استان را نیز به همراه داشته باشد.

رئیس دانشگاه سمنان نیز در این آئین ضمن قدردانی از اساتید دانشگاه برای قطع نشدن آموزش در دوران کرونا گفت : خوشبختانه دانشگاه سمنان در سطح ملی و بین المللی رتبه‌های خوبی را کسب نموده که مرهون تلاش‌های اساتید پر تلاش این دانشگاه است .

دکتر مسعود نصیری زرندی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری افزود : این نامگذاری به نوعی محکی برای دانشگاه‌هاست .

وی تصریح کرد : خوشبختانه به واسطه این نامگذاری اقدامات خوبی در استان انجام شده است و به منظور تحقق آن کمیته دانش‌بنیان با حضور استاندار در استان تشکیل شده و مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان در آن مطرح و از سوی مسئولان استان پیگیری می‌شود .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان نیز در این آئین گفت : در این آئین 45 نفر از اساتید برتر دانشگاه و نیز از دکتر علی خیرالدین عضو هیأت علمی این دانشگاه به عنوان استاد نمونه کشوری قدر دانی شد.

دکتر فرشاد ورامینیان افزود : در این آئین از اساتید منتخب دانشکده‌ها ، رؤسای دانشکده‌ها ، معاونان و مدیران گروه های آموزشی برتر نیز قدر دانی شد.

گرامیداشت یاد و خاطره اساتید از دست رفته در دو سال گذشته و ارائه گزارشی از وضعیت آموزش مجازی و اقدامات صورت گرفته در دوره کرونا نیز از دیگر برنامه‌های این آئین بود .

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *