پیام رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت بیست و دوم بهمن ۱۴۰۲

پیام رئیس دانشگاه سمنان در گرامی داشت روز 22 بهمن و تاکید ایشان در حضور راهپیمایی با شکوه این روز تاریخی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛در متن پیام دکتر سیف الله سعدالدین آمده است ؛
 
بیست و دوم بهمن هر سال یادآور به ثمر نشستن انقلابی الهی و مردمی است که به رهبری حکیمی فرزانه و یاران بی‌ادعایش این روز بزرگ را تبدیل به یک یوم الله تاریخی کرد. انقلابی پرثمر که در تاریکی محض آن دوران، نوری امیدبخش  در دل‌های مستضعفان جهان ایجاد کرد. 
قدرت‌های استکباری که در طول دوره شکل‌گیری، رشد و توسعه انقلاب، از هیچ اقدام خصمانه‌ای علیه مردم و انقلاب فروگذار نکردند، امروز به کمک غول‌های دروغین رسانه‌ای غرب، با کمرنگ کردن افتخارات ایران عزیز در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری، سعی در ناامید کردن ملت بزرگ ایران دارند. زهی خیال باطل!
پاسخ قاطع ملت بزرگ ایران در روز بیست و دوم بهمن به آنها و اذناب داخلیشان، دوباره و چندباره روشن خواهد کرد که آنها هنوز ملت بزرگ ایران را نشناخته‌اند. بی‌تردید اعلام وفاداری مجدد ملت ایران به انقلاب، زمینه یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده و کوردل را فراهم خواهد کرد.
اینجانب از اقشار مختلف جامعه به‌ویژه دانشگاهیان عزیز، استادان و دانشجویان گرامی برای شرکت در راهپیمایی غرورانگیز بیست و دوم بهمن ماه ۱۴۰۲ دعوت می‌کنم و امیدوارم ملت شریف ایران با حضور زیرکانه خود و با خلق صحنه‌های شورانگیز، ضمن تجدید بیعت با امام راحل و فرزند خلف انقلاب، مقام معظم رهبری (دامت برکاته)، یاس و ناامیدی را در دل دشمنان بکارند و تیشه‌ای دیگر بر ریشه‌های ناکارآمد آنان فرود آورند.
 
با احترام
دکتر سیف الله سعدالدین
رئیس دانشگاه سمنان
 کلمات کلیدی
محمد ابراهیمی
تهیه کننده:

محمد ابراهیمی