پیام تسلیت رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت درگذشت دکتر عادل آذر

دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان با صدور پیامی درگذشت دکتر عادل آذر مشاور فقید رئیس جمهور که سابقه همکاری با دانشگاه سمنان را داشتند به دانشگاهیان تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

إنا  للّه وإنا إلیه راجعون

خبر درگذشت دکتر عادل آذر، مشاور فقید رئیس جمهور و رئیس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و استاد دانشگاه تربیت مدرس تهران موجب تألّم و تأثّر شدید بنده و دانشگاهیان دانشگاه سمنان گردید.
شادروان دکتر آذر مرد علم و اخلاق بود و سوابق ارزشمندی از جمله ریاست دیوان محاسبات کشور  ،ریاست مرکز آمار ایران و نمایندگی مجلس شورای اسلامی ،در کارنامه درخشان این استاد برجسته و چهره ماندگار حوزه مدیریت کشور به جای مانده است.
شنیدن خبر درگذشت ناگهانی این استاد فرزانه که سابقه همکاری با دانشگاه سمنان در زمینه تدریس، راهنمایی و مشاوره دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی  این دانشگاه را داشت، در نخستین روز از ماه محرم الحرام و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) موجب حزن و اندوه  دانشگاهیان دانشگاه معین استان گردید؛ از درگاه حضرت حق برای آن خدمتگزار پرتلاش کشور و نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران رحمت واسعه الهی و شفاعت حضرت سید الشهداء (علیه السلام)  را  آرزومندم؛ و بر ماست که راه و روش سزاوارش را گرامی بداریم .
 این ضایعه‌ بزرگ را به خانواده‌ سوگوار ایشان و جامعه‌ ارجمند دانشگاهیان تسلیت و تعزیت عرض نموده  و از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای خانواده داغدارش، دوستان و همکاران آن مرحوم صبر جمیل  و اجر جزیل مسألت می‌نمایم.دکتر مسعود نصیری زرندی
رئیس دانشگاه سمنان

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *