پسر بدمینتون باز دانشگاه سمنان بر سکوی سوم المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور ایستاد

دانشجوی پسر دانشگاه سمنان موفق شد در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاههای کشور مدال برنز این رقابتها را از آن خود کند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت :در این رقابتها متین مقیمی دانشجوی دانشگاه سمنان ، پس از رقابت با ورزشکارانی از دانشگاههای اردکان، زنجان و قم آنان را از پیش رو برداشت و در بازی ماقبل فینال با قبول شکست نزدیک برابر ورزشکار دانشگاه خوارزمی از حضور در فینال باز ماند و به مدال برنز بسنده کرد.

فهیمه کلانتری افزود : پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شرکت تیم‌های 34 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی در ۱۲ رشته شامل بسکتبال، والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، تکواندو، کشتی فرنگی، کشتی فرنگی، کشتی آزاد، کاراته و تیراندازی با تفنگ و تپانچه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد .

وی با بیان اینکه دختر کاراته کای دانشگاه سمنان نیز موفق شد در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاههای کشور مدال نقره این رقابتها را از آن خود کند خاطر نشان کرد : در مجموع در این رقابتها دانشگاه سمنان موفق به کسب دو مدال نقره و برنز شد .

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -

فیلم ها

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *