موفقیت دانش آموخته دانشگاه سمنان در دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی

موفقیت دانش آموخته دانشگاه سمنان در دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی

 مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی،

مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی، 27 تیرماه با پیام رئیس‌جمهور و معرفی و تقدیر از 37 برگزیده داخلی و بین الملل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، در بخش داخلی (گروههای علمی پانزده گانه) این دوره از جشنواره در گروه اخلاق، ادیان و عرفان در سطح جوان، دکتر سمیه خادمی دانش آموخته گروه الهیات دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان با ارائه رساله دکتری خود با عنوان «تحلیل ماهیت وارادت قلبی از دیدگاه روزبهان بقلی و ابن عربی» توانست عنوان شایسته تقدیر این جشنواره بین المللی را از آن خود کند .

یاد آور می شود ؛ در پی فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، چهار هزار و 458 اثر در بخش داخلی در قالب 15 گروه علمی  و 281 اثر در بخش بین الملل به دبیرخانه جشنواره واصل شده بود که پس از داوری اولیه، 268 اثر در بخش داخلی و 41 اثر در بخش خارجی برای ارزیابی به مراحل چند گانه داوری راه یافتند.
گفتنی است 
از بین آثار داوری شده در گروه‌های علمی داخلی در نهایت، تعداد 19 اثر در کمیته‌های علمی پانزده گانه و  شورای علمی جشنواره به عنوان آثار برگزیده یا شایسته تقدیر بخش داخلی معرفی  شدند

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، - مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *