مدیر جدید امور دانشجویی دانشگاه سمنان معرفی شد

در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه سمنان محمد رضا امیر جان به عنوان مدیر جدید امور دانشجویی دانشگاه سمنان معرفی و از خدمات دکتر اشکان جبلی جوان قدر دانی شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ معاون دانشجویی ، فرهنگی دانشگاه سمنان در این مراسم ضمن قدر دانی از خدمات دکتر جبلی جوان گفت : یکی از کارهای ارزشمند انجام شده در این دوران تکمیل آشپرخانه صنعتی دانشگاه بود که با بیش از یک و میلیارد تومان سرمایه گذاری به سرانجام رسید .

دکتر بهروز گل محمدی همچنین افزایش ظرفیت خوابگاهها را از دیگر اقدامات مطلوب انجام شده برشمرد و گفت : با توجه به جمیعت دانشجویی دانشگاه سمنان ، ظرفیت خوابگاهی دانشگاه تنها سه هزار نفر بود که با پیگیری های انجام شده یک بلوک خوابگاهی با ظرفیت 260 نفر ساخته و تجهیز شد .

وی اظهار داشت : این خوابگاه از شروع سال تحصیلی جدید در صورت نیاز در اختیار دانشجویان دکتری قرار خواهد گرفت .

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان ، ساماندهی امور دانشجویی را از دیگر اقدامات مهم انجام شده در دوران مدیریت دکتر جبلی جوان عنوان و برای مدیر جدید با توجه به سابقه همکاری با این حوزه آرزوی موفقیت کرد .

همچنین دیگر مسئولان دانشگاه نیز از خدمات دکتر جبلی جوان قدر دانی و برای آقای امیر جان مدیر جدید امور دانشجویی دانشگاه آرزوی موفقیت کردند .

 

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *