قدر دانی رئیس دانشگاه سمنان از خدمات بیش از 40 ساله آیت الله شاهچراغی و دیدار با نماینده جدید ولی فقیه در استان

قدر دانی رئیس دانشگاه سمنان از خدمات بیش از 40 ساله آیت الله شاهچراغی و دیدار با نماینده جدید ولی فقیه در استان

دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان به همراه دیگر مسئولان این دانشگاه با حضور در دفتر آیت الله سید محمد شاهچراغی از خدمات بیش از 40 ساله این عالم فقیه با اهدای لوح قدر دانی کردند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در متن این تقدیر نامه که از سوی دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان صادر شده، آمده است :

بدین وسیله از سال‌ها مجاهدت و کوشش بی‌دریغ شما به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان و امامت جمعه شهر عالم‌ پرور سمنان تقدیر می‌گردد.

 انصافا وجود مبارک جنابعالی منشأ خیر و برکت فراوان برای مجموعه استان و دانشگاه سمنان بوده و هست و نام و خاطره شما برای همیشه در ذهن مردم قدرشناس استان و دانشگاهیان فهیم سمنان باقی خواهد ماند ؛ حضرتعالی همواره مانند پدری دلسوز در تلاش برای حل مشکلات دیگران بوده و هستید و نقش بی‌بدیل شما در رشد و تعالی جامعه دانشگاهی و ارتباط صمیمانه‌ تان با دانشگاهیان دانشگاه مادر و معین استان برای همیشه مایه مباهات ما خواهد بود.

بدین‌وسیله ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از تلاش‌های صادقانه حضرتعالی در کل این سالیان متمادی، طول عمر با برکت و اجر جزیل الهی را از خداوند متعال برایتان مسألت دارم.

آیت الله شاهچراغی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و نماینده قبلی ولی فقیه در استان  نیز در این دیدار دانشگاه سمنان را از دانشگاههای خوشنام و نمونه در سطح استان و کشور دانست و گفت : باید این خوشنامی و موفقیت را که قطعا به راحتی به دست نیامده با تلاش و کوشش مضاعف حفظ کرد .

همچنین رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه سمنان با حجت الاسلام و المسلیمن مطیعی نماینده جدید ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند .

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در این دیدار با اشاره به سخن رهبری مبنی بر تکیه بر جوانان و امید به آینده افزود: ارتباط با جوانان و ضرورت جذب این افراد باید در استان نهادینه شود.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی گفت: مدیران استان به صورت مستمر پیگیر رفع مشکلات مردم و جذب جوانان در امور تربیتی و فرهنگی باشند.

وی خواستار تقویت ارتباط دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و دانشگاه سمنان شد و گفت : اساتید دانشگاه در کنار تعلیم علم به دانشجویان، آموزش مباحث اخلاقی را نیز مورد توجه قرار دهند .

در این دیدار دکتر نصیری رئیس دانشگاه سمنان نیز گزارشی از عملکرد این دانشگاه ارائه کرد .

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *