قدر دانی از تلاش های همکاران مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان به واسطه درخشش در سطح وزارت علوم

در مراسمی با حضور اعضای هیات رئیسه و دیگر مسئولان دانشگاه از زحمات و تلاش های همکاران مرکز بهداشت و سلامت به واسطه کسب رتبه برتر در ارزیابی های وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری قدر دانی شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛در این مراسم از دکتر زهرا جاوید رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه و نیز مهتاب اسماعیلی کارشناس این مرکز با اهدای لوح قدر دانی شد .

گفتنی است ؛ با توجه به ارزیابی مراکز بهداشت ودرمان دانشجویی درسراسر کشور در سال 1399 توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

ارائه مطالب آموزشی ، ارائه خدمات ، ویزیتها ، امکانات ایجاد شده ، فعالیتهای مناسبتی و اجرای طرح های غربالگری از جمله معیارها برای این ارزیابی بوده است .

مرکز بهداشت دانشگاه سمنان از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود و ارائه خدمات پزشکی تشخیصی و درمانی به کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان و خانواده های آنان ،ارتقای بهداشت محیط حرفه ایی در سطح دانشگاه ، نظارت و ارتقای خدمات بیمه های درمان عادی و تکمیلی دانشگاهیان ،ارائه و اجرای طرح هایی در زمینه های ارزیابی سلامت دوره ای و بدو ورود دانشجویان ،ارائه و اجرای طرح هایی در زمینه های ارزیابی سلامت اساتید و پرسنل دانشگاه و ارتقای آگاهی های بهداشتی و سلامت دانشگاهیان از اهداف ایجاد این مرکز است .

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *