فراخوان دوم طرح دستیار فناوری (ثبت نام خرداد 1402)

فراخوان دوم طرح دستیار فناوری (ثبت نام خرداد 1402) از سوی وزارت علوم جهت اجرا به پارک های علم و فناوری ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : این طرح در راستای بهبود توانمندی دانشجویان در حال تحصیل و ارائه آموزش های مرتبط با  کارآفرینی و کار تیمی به منظور توسعه همکاری های متقابل دانشگاه و پارک، مهارت آموزی به دانشجویان جهت ورود به بازار کار، تقویت واحدهای فناور دانش بنیان با تامین نیروی کار متخصص و  ارتقاء توان پاسخگویی دانشگاه به نیازهای جامعه تنظیم و برنامه ریزی شده است.

دکتر علی حقیقی اصل افزود : در این طرح دانشجویان با ثبت نام در سامانه طرح به آدرس  www.parkintern.ir و بر اساس قرارداد منعقده شده یک دوره 6 ماهه و در مجموع به مدت 300 ساعت در واحدهای فناوری مستقر در پارک علم و فناوری مشغول به کار خواهند شد و پس از انجام ارزیابی، از حمایت های مالی این طرح برخوردار می شوند.

به گفته وی ؛ حمایت های مالی در نظر گرفته شده برای این طرح به ازای 50 ساعت کار در ماه، مبلغ یک میلیون تومان برای دانشجویان مقطع کارشناسی، مبلغ دو میلیون تومان برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و مبلغ سه میلیون تومان برای دانشجویان مقطع دکتری خواهد بود که توسط پارک تامین خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : در پایان دوره نیز گواهی پایان دوره طرح دستیار فناوری برای متقاضیان صادر می شود.

 کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -

0نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

:

*