شروع نیمسال نخست سال تحصیلی جدید در دانشگاه سمنان مجازی است

رئیس دانشگاه سمنان گفت : شروع نیمسال نخست سال تحصیلی جدید در این دانشگاه در همه مقاطع به صورت مجازی خواهد بود و پس از تکمیل واکسیناسیون دانشجویان بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا برای ادامه این روند یا حضوری شدن برخی از مقاطع تحصیلی تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر مسعود نصیری زرندی با اعلام این خبر در دوازدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای دانشگاه سمنان گفت : فعلا شروع کلاس‌های درس دانشجویان در ترم پیش‌رو به صورت مجازی خواهد بود و برگزاری حضوری کلاس‌ها منوط به تصمیم‌گیری ستاد ملی مقابله با کروناست .
دکتر نصیری با بیان اینکه واکسیناسیون دانشجویان آغاز شده اظهار امیدواری کرد : با همکاری مسئولان مربوطه واکسیناسیون کلیه دانشجویان به سرعت انجام شود چرا که برگزاری حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها بستگی به انجام واکسیناسیون کامل دانشجویان و مساعد بودن شرایط کرونایی دارد .
وی درباره برگزاری امتحانات پایان‌ترم دانشجویان نیز گفت : در صورت انجام واکسیناسیون و مساعد بودن شرایط کرونایی ، به یاری خداوند امتحانات پایان ترم دانشجویان یا حداقل دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد .
رئیس دانشگاه سمنان تصریح کرد : با پیگیری‌های انجام شده واکسیناسیون اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه سمنان در حال انجام است و تقریبا بیشتر همکاران دو دوز واکسن را دریافت کرده‌اند.

وی همچنین از همه افرادی که با دانشگاه سمنان مرتبط هستند دعوت کرد در اولین فرصت ممکن واکسن کرونا را تزریق نمایند، چرا که در آینده نزدیک به منظور حفظ سلامت کارکنان و دانشجویان دانشگاه با اجرای طرح هوشمند، محدودیت‌هایی برای افراد فاقد واکسیناسیون ایجاد خواهد شد.
در این جلسه ضمن تأکید بر حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی، مقرر شد مطابق نامه‌های ارسالی به دانشگاه حضور کارمندان بیشتر شود و در صورت انجام واکسیناسیون و قرمز نبودن شهر سمنان در وضعیت رنگ بندی کرونایی، دروس عملی دانشجویان در فصل پاییز به صورت حضوری برگزار شود .
در پایان این جلسه از دکتر زهرا جاوید پزشک و رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان نیز به مناسبت روز پزشک با اهدای لوح قدردانی شد .

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *