ستاد کرونای دانشگاه سمنان با محوریت واکسیناسیون دانشگاهیان برگزار شد

یازدهمین جلسه ستاد کرونای دانشگاه سمنان برای فراهم سازی شرایط واکسیناسیون دانشگاهیان دانشگاه سمنان در صورت تخصیص سهمیه واکسن از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازه زمانی قبل از شروع سال تحصیلی جدید تشکیل شد .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه و دیگر اعضای ستاد کرونای دانشگاه سمنان تشکیل شد ، اعضا درباره میزان واکسن مورد نیاز جهت واکسیناسیون جامعه دانشگاهی دانشگاه سمنان و نیز ساز وکارهای مورد نیاز واکسیناسیون در دانشگاه بحث و تبادل نظر کردند .
همچنین در این جلسه درباره گذراندن دروس عملی دانشجویان رشته‌های هنر ، دامپزشکی و تربیت بدنی نیز بحث و بررسی صورت گرفت و مقرر شد در صورت فراهم شدن شرایط و کاهش شیوع کرونا و ارزیابی شرایط در جلسه بعد ستاد، دانشجویان گروه‌های هدف دروس عملی خود را در قالب گروه های سه تا چهار نفره با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بگذرانند .
همچنین در جلسه ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه سمنان بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی کارکنان و اعضای هیأت علمی با توجه به سرعت شیوع کرونای دلتا تاکید و خواستار رعایت قرنطینه و مراقبت بیشتر از سوی همکاران دانشگاهی در صورت مشاهده هر گونه علامتی از کرونا شدند .
شایان ذکر است این جلسه سومین جلسه ستاد کرونای دانشگاه با ترکیب اعضای جدید و یازدهمین جلسه این ستاد از زمان شیوع بیماری کووید 19 است که به منظور بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص چگونگی مقابله با ویروس کرونا در دانشگاه سمنان تشکیل شده است.

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 - فرزین یغمایی,  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *