دیدار عیدانه دانشگاهیان دانشگاه سمنان برگزار شد

همزمان با 14 فروردین و آغاز رسمی کار و فعالیت سال 1403 ، دیدار نوروزی دانشگاهیان این دانشگاه در پردیس شهدا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ اعضای هیات رئیسه دانشگاه ، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان با حضور بر سر مزار شهید گمنام این دانشگاه  ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا ، سال جدید کاری را با نام و یاد شهدای گلگون کفن آغاز کردند .

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان در این مراسم نامگذاری سال 1403 با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم را یادآور شد و گفت : با وظیفه شناسی از سوی مردم و مسئولان این نامگذاری محقق می شود .

حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب افزود :عده خاصی توان مشارکت در این حوزه را دارند و افرادی که توان تولید را دارند باید خالصانه در این راه گام بردارند .

وی گفت : دانشگاه نیز با فرهنگ سازی در این زمینه  و فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان ، افزایش بهره وری تولیدات ، علمی کردن تولیدات و افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت در جهش تولید نقش مهمی دارد .

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان همچنین به جنایات اخیر اسرائیل و حمله به کنسولگری ایران در سوریه و نیز کودک کشی در غزه اشاره و ضمن محکوم کردن این جنایات گفت :امیدواریم هر چه سریعتر شاهد سقوط این رژیم منحوس باشیم .

رئیس دانشگاه سمنان نیز در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دانشگاهیان در ماه مبارک رمضان و نیز گرامیداشت یاد و خاطره استاد فقید دانشگاه سمنان مرحوم دکتر فرامرز هرمزی که دی ماه سال گذشته آسمانی شد گفت : برای دانشگاه سمنان شعار توسعه جامع دانش بنیان دانشگاه سمنان را در نظر گرفته ایم که از تلاش همکاران برای تحقق آن در سال گذشته قدر دانی می کنم و امیدوارم این تلاش ها در سال جدید نیز برای تحقق بیش از پیش آن ادامه یابد .

دکتر سیف الله سعدالدین با اشاره به نامگذاری سال 1403 از سوی مقام معظم رهبری افزود : امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق جهش تولید با مشارکت مردم در دانشگاه سمنان گام برداریم .

دکتر سعدالدین با اشاره به حوادث دردناک و  پی در پی غزه از سوی اسرائیل غاصب ، ضمن محکوم کردن این جنایات و نیز حمله به کنسولگری ایران در سوریه و تسلیت شهادت جمعی از سرداران و مستشاران اظهار امیدواری کرد : پاسخ مناسبی توسط دولت مردان و کشورهای مختلف طراحی و داده شود چرا که این اقدام اولین و آخرین جنایت این رژیم پست نخواهد بود و با ادامه این جنایات منطقه امن نخواهد بود و کشورهای دیگر هم در معرض آسیب قرار می گیرند .

رئیس دانشگاه سمنان با اشاره به در پیش بودن روز قدس ، خواستار حضور پر شور دانشگاهیان در این راهپیمایی و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب اسرائیل شد .

 

 

 کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -  -  -  -