به مناسبت روز کارمند ؛

در آئینی از کارمندان نمونه دانشگاه سمنان قدر دانی شد

در مراسمی به مناسبت روز کارمند و هفته دولت از مدیران و کارمندان نمونه و شایسته تقدیر سال 99 دانشگاه سمنان قدر دانی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این مراسم که با حضور هیات رئیسه و دیگر مسئولان دانشگاه و با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد ، از مدیر ، معاون ، کارشناسان و کارکنان نمونه و شایسته تقدیر دانشگاه قدر دانی شد .

در این آئین حسین صفائی نصب به عنوان مدیر نمونه و بهجت واعظی به عنوان معاون مدیر نمونه معرفی شدند .
سیمه قاضی و منیژه سلمانی هم به عنوان رئیس اداره نمونه معرفی و تجلیل شدند .
در بخش کارشناسان نمونه هم از محمد آزاد ، امیر معماریان ، محمد مرادی نسب ، محمد علی راشدی ، ملیحه دربانی ، مجید خروتی ، سمیرا لاهوتیان ، علی محمد دهرویه ، محمد رضا احمد پناهی ، حسن تقی زاده ، رضا کلامی و مجید طاهریان قدر دانی شد .

در این مراسم از علی اکبر طهان ، مجتبی کرک آبادی ، مصطفی شاهی ، مهدی نوروزیان ، تهمینه افرادی ، خیر النساء شهمیرزادی ، علیرضا لطفی ، الهام خروتی ، وحید دوست محمدی ، مهدی رحیمیان فر ، سید جمال حسینی دوست ، مهرناز سمندی ، علیرضا میرحاج ، مهتاب اسماعیلی ، حسن مالکی ، معصومه اصغری ، حسین جعفری ورکی و زهرا شاهی نیز به عنوان کارمندان شایسته تقدیر سال 99 قدر دانی شد .

رئیس دانشگاه سمنان در این مراسم ضمن تبریک روز کارمند گفت : موفقیت های بدست آمده دانشگاه سمنان در سطح ملی و بین المللی با همکاری و تلاش کارکنان در کنار اعضای هیات علمی و دانشجویان بدست آمده است .

دکتر مسعود نصیری پرداخت معوقات کارکنان را از دغدغه های مسئولان دانشگاه برشمرد و افزود : با حاصل شدن درآمدهای اختصاصی دانشگاه پرداخت معوقات انجام خواهد شد .

دکتر فرزین یغمایی معاون اداری مالی دانشگاه سمنان هم با تاکید بر تزریق واکسن از سوی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه تاکید کرد و گفت : با توجه به مصوبه ستاد کرونای دانشگاه خدمات ارائه شده به همکاران و دور کاری ها منوط به انجام واکسیناسیون است

دکتر یغمایی همچنین از برنامه ریزی برای پرداخت هزینه سفر از سال آینده به منظور رفاه حال کارکنان دانشگاه خبر داد.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای خرید برنج هم گفت : متاسفانه با نوسانات قیمت مواجه شدیم و اگر شرایط پایدار شود در این زمینه اقدام خواهد شد .

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 - - - - - - - - - - - -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *