حمایت دانشگاهیان دانشگاه سمنان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدامات اسلام ستیزانه اخیر در اروپا

دانشگاهیان دانشگاه سمنان در پیامی حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نموده و اقدامات اخیر اسلام‌ستیزانه در اروپا را محکوم کردند. متن پیام بدین شرح است:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان دانشگاهیان دانشگاه سمنان در پیامی حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نموده و اقدامات اخیر اسلام‌ستیزانه در اروپا را محکوم کردند. متن بیانیه بدین شرح است:

باسم الله قاصم الجبارین
 ﴿ونرید أن نمنّ على الّذین استضعفوا فی الأرض ونجعلهم أئمّةً ونجعلهم الوارثین﴾ (قصص5)


از برکات جمهوری اسلامی در ایران که می‌توان آنرا یکی از پدیده‌های سیاسی قرن توصیف کرد، تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) بود. سربازان و دلاورمردانی که با از جان‌گذشتگی و ایثارگری‌های فراوان در جبهه‌های مختلف خدمت‌رسانی به مردم و دفاع از کلیت نظام اسلامی و کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، و  نقش راهبردی و مؤثّر آنان از دوره دفاع مقدس تا سازندگی کشور پس از جنک، خدمت به مردم در مناطق مختلف ایران در زمان  سیل، زلزله، همه‌گیری ویروس کرونا، و پیشگامی در اردوهای جهادی، پیشرفت‌های علمی، نظامی، بسط قدرت منطقه‌ای ایران و... به عنوان گوشه‌ای از کارنامه درخشان این نهاد انقلابی بر همگان مشخص است و سپاهیان و بسیجیان غیور و خدوم همواره در صف اول خدمت رسانی به مردم بوده و هستند.
اینک استکبار جهانی از سر استیصال و ناتوانی برای متوقف کردن قطار پیشرفت و تکامل انقلاب با حقه‌های نخ‌نما بعد از تلاش برای ایجاد ناامنی در کشور به دنبال سنگ‌اندازی در راه پیشرفت کشور  با سنگریزه‌های شیطانی است. اتحادیه اروپا پس از فعالیت‌های مستمر خود برای به استیصال کشاندن و توقف قطار انقلاب اسلامی علی‌رغم تلاش‌های متعدّد، نتوانست نیروهای نظامی ما را از خط مردم جدا نماید؛ ودر پی آن است که با اهرم ‌های نخ‌نمایی چون مصوبه پارلمان اروپا احساس نا امنی ، دو دستگی و جدایی مردم و نیروهای مسلح  ایران را  به جهانیان القاء کند.
هم اینک ایران قوی با اتکال به قدرت لا یزال الهی و به پشتوانه مردم همیشه در صحنه و جانفشانی نیروهای مسلح خود، بسیاری از معادلات جهانی را تغییر داده و نه تنها به عنوان یک قدرت منطقه‌ای، بلکه به در حد یک قدرت جهانی زبانزد همگان است.
ما دانشگاهیان دانشگاه سمنان، با آگاهی از افکار شوم و مغرضانه اتحادیه اروپا در مصوبه غلط پارلمان آن که حتی به اذعان افراد آشنا به حقوق بین‌الملل دچار نقص‌های فراوان حقوقی است، اقدامات نابخردانه اخیر اروپا را به شدت محکوم می‌کنیم و حمایت همه‌جانبه خود را از نیروهای مسلح و جان برکف کشور به خصوص دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نموده و به کشورهای اروپایی و فریب‌خوردگان آن هشدار می‌دهیم که دچار اشتباه محاسباتی نشوند؛ اقدامات تحریک‌آمیز  آنها از جمله توهین به مقام معظم رهبری در نشریه فرانسوی، هتک حرمت قرآن کریم در سوئد و هلند و حمایت از آشوب و ناآرامی در ایران اسلامی محکوم است و هیچ دستاوردی برای آنها نخواهد داشت ؛ بلکه بر عکس  باعث تقویت انسجام ملی و اسلامی  ایرانیان و مسلمانان منطقه خواهد شد.

 

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *