برگزاری سومین رویداد کافه فناوری در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

سومین رویداد کافه فناوری ویژه دانشجویان و اساتید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: در بخش دانشجویی، دانشجویان به ایده‌پردازی و ورود به پارک علم و فناوری و بهره‌مندی از خدمات متنوع موجود در این مجموعه دعوت شدند؛ همچنین دانشجویان علاوه بر کارآفرینی، براساس تخصص و علاقه خود می توانند در شرکت های فناور نیز مشغول به کار شوند.

داود مداح رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در نشست کافه فناوری با اعضا هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، نیز  رویکرد جدید پارک علم و فناوری را تشریح و از اعضای هیأت علمی برای ورود به پارک علم و فناوری و پیاده سازی ایده ها و طرح های خود دعوت نمود.

دکتر محمدیان با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط، اعتماد به نفس و امیدآفرینی برای دانشگاهیان، از نتایج ارزشمند برگزاری سلسله رویدادهای کافه فناوری خواهد بود اظهار امیدواری کرد :  دانشگاهیان با تشکیل تیم‌های فناور و خلاق به سمت کارآفرینی حرکت نمایند و ضمن تضمین آینده شغلی خود و ارزش‌آفرینی، به سوی دانشگاه‌های نسل چهارم قدم برداریم.

در پایان نشست، بازدیدی از مرکز نوآوری هوش مصنوعی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به عمل آمد و درخصوص تجهیز و راهبری آن هماهنگی هایی انجام شد.

گفتنی است ؛ رویدادهای کافه فناوری، با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان برگزار میشود.

 کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -  -

0نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

:

*