بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های فناور دانشگاه سمنان

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های فناور دانشگاه سمنان

همزمان با هفته بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تعدادی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این بازدید، سردار سلیمانی از کلیه دستاوردهای شرکت ها بازدید و با پتانسیل های انها  آشنا و با فناوران به گفتگو پرداخت .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در این بازدید بر استفاده و بهره مندی از پتانسیل های علمی و فناوری استان در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تأکید کرد .

معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : این نمایشگاه با همکاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سازمان علمی و پژوهشی سپاه استان در قالب رزمایش اقتدار جهادگران بسیج برگزار شد

 دکتر حمید رضا محمدیان سمنانی ، هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی بخشی از دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه عنوان کرد .

دکتر محمدیان در ادامه گفت: برگزاری نشست  فناوران با معاون علمی و پژوهشی سپاه استان سمنان با موضوع بهره مندی از ظرفیت های فناوران استان و هم افزایی با اقشار فعال و تاثیرگذار در عرصه علم و پژوهش از دیگر برنامه ها بود .

وی اظهار امیدواری کرد ؛  این هم افزایی در رفع نیازها و مشکلات استان سمنان در عرصه علم و فناوری موثر باشد .

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *