در مجمع عمومی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان اعلام شد؛

افتتاح تعدادی از طرح‌های خیرساز دانشگاه سمنان در دهه مبارک فجر

رئیس دانشگاه سمنان در مجمع عمومی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان که با حضور اعضای هیأت امنای این بنیاد برگزار گردید از افتتاح برخی از طرح‌های خیرساز این دانشگاه در دهه فجر خبر داد.

رئیس دانشگاه سمنان در مجمع عمومی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان که با حضور اعضای هیأت امنای این بنیاد روز چهارشنبه 15 دی‌ماه 1400 در سالن میثاق دانشگاه سمنان برگزار گردید از افتتاح برخی از طرح‌های خیرساز این دانشگاه در دهه فجر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان دکتر مسعود نصیری زرندی با اعلام این خبر افزود : تاکنون اقدامات خوبی توسط بنیاد خیرین دانشگاه سمنان صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به: احداث چند ساختمان اداری، حسینیه، خوابگاه، رختشویخانه، سالن چندمنظوره، اهدای زمین، درخت، تجهیزات ، وسایل  نقلیه و مشارکت در ساخت مرکز کارآفرینی، مرکز بهداشت، پروژه ایوان معرفت، خوشه‌های صنعتی دانشگاه در زمینه فرش و قطعات خودرو، کمک به دانشجویان نیازمند برای ادامه تحصیل و... اشاره کرد.
دکتر نصیری خاطر نشان کرد: خوابگاه خیرساز شماره 1 دانشگاه سمنان که به صورت سوئیت‌های متأهلین با زیربنای 514 متر مربع از سوی خیر گرامی آقای مهندس اعوانی در محل پردیس شماره یک دانشگاه احداث شده است به یاری خداوند متعال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه سمنان افزود: چندین طرح خیرساز دیگر دانشگاه نیز در حال اقدام است که از آن جمله خوابگاه خیرساز شماره 2 دانشگاه توسط خیرگرامی مهندس پورفخار در حال ساخت است و دو رختشویخانه مجهز برای دانشجویان دانشگاه نیز توسط خیر محترم مهندس حقیقت پاییز امسال با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به افتتاح رسید.
دکتر علی خیرالدین معاون فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این نشست عملکرد بنیاد خیرین دانشگاه سمنان را خوب توصیف کرد و خواستار توجه خیرین به مقوله فناوری با توجه به کارآفرینی بالا در این حوزه و نیاز روز کشور شد.
عضو هیأت امنای بنیاد خیرین دانشگاه سمنان به دانشگاه‌های نسل چهارم با رویکرد کارآفرینی و مسؤولیت اجتماعی اشاره نمود و بر اهمیت نقش خیرین در مقوله مسؤولیت اجتماعی دانشگاه‌ها تأکید کرد.
مهندس عباس آل بویه مدیرعامل بنیاد خیرین دانشگاه سمنان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد در دوره گذشته به برخی از اولویت‌ها و برنامه‌های این بنیاد در دوره جدید هیأت مدیره اشاره کرد و بر استفاده از ظرفیت کلیه خیرین شهر و دانشگاهیان دانشگاه تأکید نمود.
شایان ذکر است، بنیاد خیرین دانشگاه سمنان در سال 1386 به همت تنی چند از دانشگاهیان، فرهنگیان، هنرمندان، صنعتگران، بازاریان و شهروندان نیکوکار به منظور رفع برخی نیازهای فرهنگی، مالی و تجهیزاتی دانشگاه سمنان تشکیل شده و مؤسسه‌ای مستقل از تشکیلات رسمی دانشگاه سمنان محسوب می‌شود که به منظور جلب مشارکت و کمک‌های مردمی و دولتی در حال حاضر توسط هیأت امنا و هیأت مدیره به فعالیت می‌پردازد.

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

تصاویر

 -  -  -

1 نظر برای این محتوا وجود دارد

Shaker Amery

Shaker Amery

00/11/03 - 12:08

بارک الله

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *