اعزام بیش از 230 دانشجوی دانشگاه سمنان به اردوی راهیان نور

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان از اعزام بیش از 230 نفر از دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر اشکان جبلی جوان با اعلام این خبر گفت : کاروان دانشجویان دانشگاه سمنان در دو گروه خواهران و برادران به اردوی راهیان نور اعزام شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان  با بیان اینکه 237 نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه به این اردوی معنوی اعزام شدند افزود : ۱۱۱ دانشجوی پسر و ۱۲۶ دانشجوی دختر این دانشگاه در دو گروه و در قالب ۶ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

دکتر جبلی جوان اظهار داشت : این دانشجویان از یادمان‌های اروندرود، شلمچه، دوکوهه، فکه، طلائیه، هویزه و معراج شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

وی هدف از اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی را آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت در طول هشت سال دفاع مقدس اعلام کرد و گفت: دانشجویان در بازدید از مناطق عملیاتی با آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می‌کنند.

همچنین دکتر سیف الله سعدالدین رئیس دانشگاه سمنان نیز در جمع  دانشجویان شرکت کننده در اردوی جنوب ایران متشکل از اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت حضور یافت و با قدردانی از حضور دانشجویان در این اردو بر لزوم زنده نگهداشتن یاد و نام و سیره و سبک زندگی مدافعان وطن و شهدا در جامعه بویژه محیط های دانشگاهی تاکید کرد.

 کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -