بر اساس ارزیابی سال 2021 نشریه IEEE PES اعلام شد؛

استاد دانشگاه سمنان در جمع شش دبیر برگزیده نشریه IEEE Transactions on Sustainable Energy قرار گرفت

بر اساس جدیدترین نتایج اعلام‌شده از سوی نشریه IEEE PES عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان به‌عنوان یکی از شش دبیر برجسته نشریه IEEE Transactions on Sustainable Energy توسط IEEE در سال 2021 برگزیده شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: سردبیر این نشریه با اعطای گواهی به دکتر نیما امجدی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان، وی را به‌عنوان دبیر برجسته این نشریه معتبر در سال 2021 معرفی و از خدمات ارزشمند وی قدردانی کرده است.

دکتر سیف‌الله سعدالدین افزود: این عنوان برای عملکرد مؤثر دکتر نیما امجدی در هیأت تحریریه نشریه به دلیل ارزیابی‌های باکیفیت و کارشناسی شده، برای ارائه مستمر داوری­ های باکیفیت به نویسندگان و ارائه نتایج نهایی در زمان مقرر به سردبیر نشریه به وی اعطاء شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : دکتر نیما امجدی در سال‌های گذشته نیز موفقیت‌های زیادی در خصوص عملکرد شاخص  به‌عنوان دبیر برگزیده و عضو هیأت تحریریه برجسته نشریات  معتبر بین‌المللی را به خود اختصاص داده‌ است.

به گفته دکتر سعدالدین ؛  قرار گرفتن نام دکتر نیما امجدی در فهرست پژوهشگران پر استناد یک درصد برتر جهان بر اساس داده‌های استخراج‌شده توسط پایگاهISC  یکی از مهم‌ترین افتخارات کسب‌شده توسط این عضو هیات علمی دانشگاه سمنان در شش سال متوالی محسوب می‌شود.

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *