آئین نکوداشت سالروز تشکیل گزینش و قدر دانی از فعالان این حوزه در دانشگاه سمنان برگزار شد

به مناسبت 15 دی سالروز تشکیل گزینش به فرمان حضرت امام راحل (ره) ، آئین نکوداشت این روز و نیز قدر دانی از دست اندکاران گزینش کارکنان با حضور رئیس دانشگاه سمنان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان در این مراسم با اشاره به اهمیت گزینش در دستگاههای اجرایی گفت : بکارگیری نیروها بدون انجام گزینش امکان پذیر نیست و گزینشگران باید در این زمینه با دقت و وسواس بیشتری عمل و به حق قضاوت نمایند تا حقی از کسی پایمال نشود .

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه سمنان هم در این آئین گفت : یکی از اصول موفقیت در امر گزینش کارکنان برخورداری از نیروهای متعهد ، صبور و کاردان و آموزش دیده است .

سید محمد رضا سیادت خاطر نشان کرد : در حوزه گزینش باید ضمن رعایت قانون و اطمینان عرفی و شرعی در تعیین صلاحیت افراد ، از مانع تراشی و سخت گیری بی مورد پر هیز کرد و تصمیم گیری درست و به موقع گزینش گران در بودن یا نبودن فردی در سازمان بسیار مهم است .

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه سمنان ، کسب رتبه خوب توسط هسته گزینش کارکنان دانشگاه در بازرسی های انجام شده را از جمله موفقیت های کسب شده توسط این حوزه دانست و خواستار حل برخی مشکلات موجود در این حوزه شد .

سید محمد رضا سیادتی همچنین از کسب رتبه برتر کشوری توسط آقای مجید کردی کارشناس این هسته خبر داد و افزود : پرهیز از به کار بردن سلیقه شخصی و بکارگیری اصول شایسته گزینی و جذب نیروهای کار آمد و توانمند با رعایت الزامات قانونی ، مورد توجه هسته گزینش کارکنان این دانشگاه است تا با گزینشی هوشمندانه ، عالمانه و دقیق در جهت جذب افراد کار آمد ، متعهد ، با صلاحیت و متخصص گام برداریم .

همچنین در این مراسم از 17 نفر از دست اندرکاران هسته گزینش کارکنان دانشگاه سمنان با اهدای لوح ، قدر دانی شد .

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *