با حضور 25 تیم

آغاز رقابت دانشجویان دانشگاههای کشور برای محک مقاوم ترین سازه ماکارونی در دانشگاه سمنان

دوازدهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی در دو بخش راندمان و هدفمند با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه سمنان در تالار امیر کبیر این دانشگاه آغاز شد.

دوازدهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی در دو بخش راندمان و هدفمند با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه سمنان در تالار امیر کبیر این دانشگاه  آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دبیر انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : در مجموع 25 تیم با 41 سازه از دانشگاههای مختلف کشور در این رقابت حضور دارند .
حمید رضا اسماعیلی با بیان اینکه از این تعداد 22 سازه در بخش هدفمند و 19 سازه در بخش راندمان با یکدیگر رقابت می کنند افزود  : دانشگاه سمنان در این دوره از رقابت ها با 25 سازه و در قالب 16 تیم بیشترین شرکت کننده را دارد .
وی گفت : تیمهای حاضر در این رقابتها از دانشگاه های تهران ، اصفهان ، زنجان ، سمنان ، شهر قدس ، اسلامشهر ، تنکابن و تفرش هستند.
وی گفت :  جوایز برگزیدگان گرایش راندمان برای تیم برتر 20 میلیون ریال جایزه نقدی و برای تیمهای دوم و سوم به ترتیب 13 و هفت میلیون ریال خواهد بود .
به گفته دبیر انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه سمنان به برگزیدگان بخش هدفمند به ترتیب هشت ، پنج و سه میلیون ریال جایزه نقدی تعلق می گیرد .
یادآور می شود ؛ مسابقات کشوری پل ماکارونی با هدف تمرین دانشجویان رشته عمران در ساخت سازه هایی مقاوم با استفاده از رشته های ماکارونی برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -  -