در حوزه اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها؛ روابط عمومی دانشگاه سمنان بر سکوی نخست جشنواره روابط عمومی‌های وزارت علوم ایستاد

روابط عمومی دانشگاه سمنان موفق شد، رتبه نخست شاخص اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها را در جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها ، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به‌دست آورد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها ، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با سه محور اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها ، تبلیغات و انتشارات در راستای اجرای مدیریت سبز و روابط عمومی الکترونیک برگزار شد .
دکتر مسعود نصیری افزود : در مجموع پنج هزار اثر از 105 دانشگاه ، پژوهشگاه و پارک علم و فناوری سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که پس از داوری آثار از سوی هیأت داوران ، روابط عمومی دانشگاه سمنان موفق شد در محور اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها مقام نخست را با 141 امتیاز در بین دانشگاه‌های گروه " ب " به‌دست آورد و دانشگاه‌های بیرجند با 138 امتیاز و کاشان با 135 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم این گروه قرار گرفتند .
دکتر نصیری اظهار داشت : بر اساس دستور العمل‌های موجود ،دانشگاه‌های سراسر کشور در این جشنواره به چهار گروه الف ، ب، ج و د تفکیک شدند و در هر گروه در سه محور عمومی رتبه‌های اول تا سوم مشخص شدند .
وی اضافه کرد : مقام نخست محور اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها در دانشگاه‌های گروه الف متعلق به دانشگاه تهران با 116 امتیاز، در بین دانشگاه‌های گروه ج متعلق به دانشگاه حکیم سبزواری با 122 امتیاز و در گروه د دانشگاه کوثر بجنورد با 118 امتیاز است .
رئیس دانشگاه سمنان ضمن تشکر از همکاران اداره روابط عمومی دانشگاه و تبریک این موفقیت به آنان خاطر نشان کرد : روابط عمومی دانشگاه سمنان در سال‌های اخیر برنامه‌های متعددی در حوزه اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها با رویکرد روابط عمومی الکترونیک به عنوان نسل جدید روابط عمومی اجرایی کرده است .
شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها ، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی برگزار شد .

کلمات کلیدی
محمدرضا بشارتی
تهیه کننده:

محمدرضا بشارتی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *