فراخوان دوم طرح گرنت جوانه جهت حمایت از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در کلیه گرایش ها ویژه اعضای هیات علمی

فراخوان دوم طرح گرنت جوانه جهت حمایت از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در کلیه گرایش ها ویژه اعضای هیات علمی

به استحضار می رساند، وزارت علوم با مسئولیت اجرایی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، اقدام به فراخوان دوم طرح گرنت جوانه برای حمایت از رساله ها و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و اولین فراخوان آزمایشی طرح گرنت شکوفایی نموده است.

دومین فرخوان طرح گرنت جوانه به منظور حمایت از رساله ها و پایان نامه ­های تحصیلات تکمیلی بازارگرا در کلیه گرایش­ها و اولین فراخوان آزمایشی طرح گرنت شکوفایی جهت حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه آزمایشگاه های تحقیقاتی (در استان سمنان صرفا در حوزه ICT) در قالب حمایت بذری (بلاعوض) بوده و مخاطبین این طرح، اعضای هیات علمی دانشگاه ها هستند .

البته در فراخوان دوم طرح گرنت جوانه همانند فراخوان اول، رساله ها و پایان نامه های مرتبط با حوزه  ICT در صورت تمایل مشمول حمایت سازمان حامی (پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات) نیز خواهند بود.

کلیه فرآیندهای اداری مرتبط با این فراخوان در پارک علم و فناوری دانشگاه انجام می پذیرد و پس از ثبت نام پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری حائز شرایط توسط اعضای محترم هیات علمی در درگاه مربوطه، و بعد از داوری موارد ثبت شده و پذیرش، مشمول این حمایت ­ها خواهند شد .

زمان ثبت نام در بازه 10 خرداد ماه  الی 10 تیر ماه سال جاری و از طریق درگاه www.techgrant.msrt.ir  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 33605043 و 33605047 تماس حاصل فرمائید.

شیوه نامه اجرایی گرنت فناوری

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *