در حوزه کارآفرینی و کسب و کار

دانشگاه سمنان و اداره کل تعاون استان تفاهم نامه همکاری پژوهشی امضا کردند

به منظور توسعه پژوهش های کاربردی ، رفع مشکلات صنایع و سازمانها و پاسخگویی به مهمترین ضرورت های وزارت تعاون در حوزه پژوهش، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه سمنان و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان منعقد شد .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، این تفاهم نامه به امضای دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان و اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان رسید و بین طرفین مبادله شد .
رئیس دانشگاه سمنان گفت : حمایت از تعریف پروژه های کاربردی مورد نیاز اداره کل تعاون ، اجرای پروژه های تحقیقاتی – کاربردی ، برگزاری سمینارها ، دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی استفاده متقابل از انتشارات و کتابخانه ها و اسناد علمی مکتوب و استفاده از محققان دانشگاه در راستای فعال نمودن تحقیق و توسعه در راستای اهداف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از جمله زمینه های همکاری بر اساس این تفاهم نامه است .
دکتر نصیری افزود :  در این تفاهمنامه اولویت های تحقیقاتی در حوزه های کارآفرینی و کسب و کار و مدل های کسب و کار فارغ التحصیلان مشخص و استادان و نخبگان راهکارهای کاربردی رفع مشکلات کارآفرینی را ارائه خواهند کرد .
مدت اجرای این تفاهم نامه یکسال است که در صورت موافقت طرفین قابل تمدید است .


مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -  -