پذیرش بیست واحد فناور در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 20 واحد فناور در این مرکز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر امین نیکوبین با اعلام این خبر گفت : زمینه های فعالیت  این واحد ها مکانیک، شیمی، دامپزشکی، کشاورزی، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، IT، تربیت بدنی، علوم انسانی و هنراست .
دکتر نیکوبین افزود : مراحل ارزیابی و داوری تخصصی طرح ها، با حضور داوران تخصصی و نمایندگان واحدهای متقاضی در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی، بررسی و با پذیرش آنها در مرکز رشد موافقت شد.
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تصریح کرد : واحدهای فناور پس از پذیرش در مرکز رشد، علاوه بر برخورداری از فضای فیزیکی و امکانات اداری مناسب، تحت فرایندهای توانمندسازی در حوزه های مالیات، ثبت برند، ثبت اختراع، دانش بنیان شدن، بازاریابی و تجاری سازی و ... قرار می گیرند و پس از رسیدن به مرحله رشدیافتگی، برای انبوه سازی محصول به پارک علم و فناوری معرفی می شوند.
دکتر نیکوبین خاطر نشان کرد :  رسالت اصلی مرکز رشد، پرورش ایده های خلاقانه و حمایت از آنها از مرحله ایده تا مرحله تولید محصول و کسب درآمد پایدار برای واحدهای فناور و اشتغال زایی می باشد؛ و این مرکز آماده حمایت همه جانبه از ایده های فناورانه است .

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم