درخشش فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از کسب موفقیت فناوران ، این پارک در سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید خبر داد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر علی حقیقی اصل با اعلام این خبر گفت :  علیرضا صالح پور از شرکت زیتون فرآور سمنان عنوان «کارگر نمونه استانی در بخش کشاورزی» و شرکت سرگرمی سازان آسمان امید عنوان «گروه کار نمونه استانی در بخش خدمات» را در سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به خود اختصاص دادند .
دکتر امین نیکوبین مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان می گوید: این جشنواره هر ساله با هدف ارج نهادن به فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران برگزار می شود .
دکتر امین نیکوبین با بیان اینکه فناوران این پارک علم و فناوری امسال هم موفق به کسب چندین عنوان در این جشنواره شدند افزود : دارندگان عنوان در این جشنواره از سوی مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تقدیر شدند .
گفتنی است ؛  در سال های پیش نیز فناوران این پارک علم و فناوری موفق به کسب رتبه در این جشنواره ملی شده اند؛ که می توان به کسب عنوان کارگر نمونه کشوری توسط شهید محمد پازوکی و مهندس مسعود بوند اشاره نمود که از سوی رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *