دانش شرکتهای فناور دانشگاه سمنان در صنعت ساختمان استان کاربردی می شود

به منظور استفاده از فناوریهای نو در صنعت ساختمان استان، تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان امضاء و مبادله شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ این تفاهم نامه به امضای دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مهندس محمد رضا خسروی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رسید و بین طرفین مبادله شد .
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : این تفاهم نامه با هدف تسهیل ساز و کار، پایش نیازهای صنعت ساخت و ساز استان سمنان و معرفی شبکه نوآوری صنعت ساختمان به شرکت های فناور منعقد شد .
دکتر علی حقیقی اصل با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های شرکت های فناور در زمینه های مرتبط با صنعت ساختمان، ابراز امیدواری کرد: این تفاهم نامه در تجاری سازی محصولات دانش بنیان و تحقق شعار رونق تولید بیش از پیش موثرباشد .
 در این جلسه مهندس خسروی با اشاره به ضرورت به کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه ساختمان و بهره‌مندی از نیروهای فناور خلاق و جوان استان در این زمینه، از همراهی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان استقبال و آن را گامی سازنده در راستای این هدف دانست.
همچنین در این جلسه، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه نیز دیدگاه های خود را در رابطه با اجرای مفاد تفاهم نامه و توسعه روابط مشترک ارائه نمودند

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *