آمادگی فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برای مقابله با ویروس کرونا

در نشستی که با حضور فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مسئولان این پارک برگزار شد ، پنج شرکت فناور آمادگی خود را برای تولید محصولات مورد نیاز مبارزه با کرونا اعلام کردند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : در این جلسه، شرکت معدنی افرازند، شرکت کیان جوهره کومش، شرکت نانو نافذ و شرکت آسا فناوران کومش آمادگی خود را برای «تولید مواد ضدعفونی کننده دست، سطوح و معابر» و شرکت حامی پرداز کومش برای «تولید اپلیکیشن جامع سلامت» اعلام کردند .
دکتر علی حقیقی اصل افزود : این شرکتها آمادگی دارند این محصولات را در صورت دریافت مجوزها و حمایت های لازم ، در کوتاه ترین زمان به بازار عرضه نمایند .
وی اضافه کرد : این پنج شرکت فناور دانش فنی لازم را دارا هستند و می توانند محصولات مورد نیاز این برهه حساس را با رعایت استانداردهای لازم تولید نمایند و برای تسریع در تولید محصولات و ارائه به بازار، نیازمند حمایت هستند.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تاکید کرد : مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن معرفی توانمندی های فناوران به صندوق نوآوری و شکوفایی، برای اخذ مجوزهای لازم و تسریع ورود محصولات آنان به بازار تمام تلاش خود را به کار خواهد بست .

مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *