بر اساس ارزیابی سال 2020 اعلام شد ؛

استاد دانشگاه سمنان عضو هيأت تحريريه برگزيده انتشارات جهاني Wiley معرفی شد

براساس جدیدترین نتایج اعلام شده از سوی انتشارات جهانی Wiley عضو هيأت علمي دانشگاه سمنان به عنوان عضو هيأت تحريريه برگزيده این انتشارات معرفی شد .

براساس جدیدترین نتایج اعلام شده از سوی انتشارات جهانی Wiley عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان  به عنوان عضو هیأت تحریریه برگزیده این انتشارات معرفی شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ دکتر سیف الله سعدالدین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : انتشارات وایلی با اعطای گواهی به دکتر نیما امجدی ، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان، وی را به عنوان عضو هیأت تحریریه برجسته انتشارات وایلی در سال 2020 معرفی و از خدماتش تجلیل کرد.
دکتر سیف الله سعدالدین افزود: این عنوان برای عملکرد موثر دکتر نیما امجدی در هیأت تحریریه نشریه International Transactions on Electrical Energy Systems در بخش داوری و جمع بندی مقالات نشریه به وی اعطا شده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با بیان اینکه انتشارات وایلی از معتبرترین ناشران بین‌المللی بزرگ جهانی است که در اکثر کشورهای مهم جهان دفتر نمایندگی دارد افزود : فعالیت این انتشارات به طور انحصاری در حوزه تولید و فروش محصولات علمی دانشگاهی است.
همچنین یاد آور می شود؛ دکتر نیما امجدی در سال های گذشته نیز موفقیت های زیادی در خصوص عملکرد برجسته به عنوان دبیر برگزیده و عضو هیأت تحریریه برجسته نشریات را به خود اختصاص داده اند.

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *