بیانیه بسیج اساتید دانشگاه سمنان به مناسبت روز جهانی قدس

بسیج اساتید دانشگاه سمنان با صدور بیانیه‌ای روز جهانی قدس را گرامی داشت. متن بیانیه بدین شرح است:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان بسیج اساتید دانشگاه سمنان با صدور بیانیه‌ای روز جهانی قدس را گرامی داشت. متن این بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


روز قدس، روز وحدت جهان اسلام و یادآور یکی از ابتکارات امام راحل (ره) و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از مستضعفان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین و اعلام برائت از استکبار جهانی و در رأس آن رژیم صهیونیستی است.
وظیفه حمایت از مظلوم و دشمنی با ظالم که به عنوان یکی از مهم‌ترین آرمان‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود ، برگرفته از سخنان نبوی و علوی است و امروز که رژیم صهیونیستی مصداق کامل ظلم و کانون بی‌عدالتی در منطقه است، علاوه بر تعرض به قبله اول مسلمانان و غصب سرزمین مردم فلسطین، هر روز بر زیاده خواهی خود می افزاید. طرح سیاسی معامله قرن ، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان ، حمایت از جریان تکفیری و سرکوب جبهه مقاومت از جمله اقدامات سال‌های اخیر این رژیم در عین سکوت جامعه جهانی و از همه بدتر همراهی خیانت بار دولت‏‌های به اصطلاح اسلامی است که نه تنها کمکی به آرمان فلسطین ، یعنی آزادسازی قدس شریف نمی‌کنند ، بلکه هر روز در مقابل اقدامت مخرب این رژیم نیز کوتاه می آیند.
بسیج اساتید دانشگاه سمنان مانند دیگر اقشار انقلابی و اسلامی این روز بزرگ را گرامی می‌دارد و ما در این روز، گوش جان به رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌سپاریم و از تمامی عاشقان اسلام عزیز، می خواهیم تا با وحدت و گسترش تفکر مقاومت، در راه بازگرداندن حتمی قدس شریف به صاحبان اصلی آن سهمی هرچند کوچک، اما ارزشمند داشته باشند و پیروزی نزدیک است ،‌ ان شاء‌الله . « وما النّصْر إلّا منْ عنْد اللّه الْعزیز الْحکیم »

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *