همزمان با دهه مبارک فجر

ساخت ساختمان جدید دانشکده منابع طبیعی دانشگاه سمنان آغاز شد

در پنجمین روز دهه مبارک فجر ، عملیات عمرانی ساختمان جدید دانشکده منابع طبیعی دانشگاه سمنان با حضور رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه و نیز مسئولان استان در شهرستان مهدیشهر آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشگاه سمنان  با اعلام این خبر گفت : کلنگ این ساختمان در محل سایت دانشکده روانشناسی دانشگاه به زمین زده شد .
دکتر مسعود نصیری با بیان اینکه این ساختمان با زیر بنای دو هزار و 500 متر مربع و در سه طبقه احداث می شود افزود : این ساختمان در دو فاز ساخته خواهد شد و پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار دو سال آینده به بهره برداری برسد .
وی گفت : قیمت تمام شده این پروژه 10 میلیارد و 750 میلیون تومان به صورت اوراق پیش بینی شده است که در مرحله نخست یک میلیارد تومان آن تخصیص یافته است .
دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز در این مراسم ضمن تأکید بر اهمیت این پروژه خاطر نشان کرد استانداری بیش از دو ملیارد تومان به این پروژه اختصاص خواهد داد و با جدیت پیگیر تکمیل آن خواهد بود.
دکتر کافی سرپرست معاونت عمرانی دانشگاه سمنان نیز در این مراسم ضمن بیان جزئیات پروژه خاطر نشان کرد : این ساختمان دارای 435 متر مربع کلاس آموزشی ، 440 متر مربع فضای کارگاهی و آزمایشگاهی ،250 متر مربع سایت کامپیوتر و نیز دارای اتاق اساتید ، موزه تاریخی و فضای اداری و رفاهی است .
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -  -