اطلاعیه ها

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :2275596
بازديدکنندگان امروز :6088
کل بازديدکنندگان :32122919
بازديدکنندگان آنلاين :14
زمان بارگزاري صفحه :0/1250

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي      ارسال به دوست    

   

انتشار شماره جدید فصلنامه روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان

انتشار شماره جدید فصلنامه روانشناسی بالینی  دانشگاه سمنان

سردبیر مجله علمی - پژوهشی روانشناسی  بالینی دانشگاه سمنان  از انتشار شماره جدید این مجله خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، دکتر شاهرخ مکوند حسینی با اعلام این خبر گفت : در  اولین شماره از دهمین سال انتشار اين فصلنامه 9 عنوان مقاله به چاپ رسیده است .
وی به مقالات منتشر شده اشاره کرد و افزود :  اثربخشی درمان آدلري بر علايم باليني و رضايت از زندگي افراد مبتلا به اختلال اضطراب فراگير ،  اثربخشی درمان متمرکز بر شفقت بر افسردگی و اضطراب زنان مطلقه ،  اثربخشی درمان گروهی مبتنی بر پذیرش و تعهد بر ارتقای کیفیت زندگی بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس و  اثربخشی تحریک الکتریکی فراجمجمه‌ای بر بازداری کودکان مبتلا به صرع کانونی مقاوم به درمان دارویی از جمله ی این مقالات است .
سردبیر مجله علمی - پژوهشی روانشناسی  بالینی دانشگاه سمنان ، اثر‌بخشی برنامه تمرینی اسپارک و نوروفیدبک بر سطح کورتیزول کودکان مبتلا به اوتیسم ، اثربخشی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد بر انعطاف پذیری روانشناختی زنان سالمند ،  مقایسه اثربخشی تحلیل رفتار کاربردی و آموزش پاسخ محور بر جهت گیری زندگی، پذیرش مثبت بی قید و شرط و اضطراب اجتماعی مادران دارای کودک مبتلا به اوتیسم را از دیگر مقالات چاپ شده در این شماره عنوان کرد .
دکتر مکوند حسینی ادامه داد : رابطه ی حساسیت اضطرابی، اجتناب تجربی و تاب آوری با اضطراب امتحان در دانش آموزان و  رابطه کمال گرایی خودگرا و جامعه مدار با فرسودگی تحصیلی با توجه به نقش واسطه ای انگیزش درونی و بیرونی هم عناوین دیگر مقالات این شماره از فصلنامه است .
به گفته وی ؛ اين فصلنامه يكي از قديمي­ترين مجلات معتبر (علمي - پژوهشي) دانشگاه سمنان است  و در نمایه های   معتبر ISC,DOAJ,SIDنمایه می شود.
اين نشريه از سال 1388 به صورت فصلنامه منتشر مي شود و در كليه مباحث حوزه روان شناسي باليني پس از ارزيابي علمي مقاله منتشر مي نمايد.

 
 

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, پژوهشی و فناوری, دانشکده ها    1397/04/26 ساعت :١٠:٠٦     تعداد نمایش:1473    کد خبر:١٣٨٣٥

 


 
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2019 -Semnan university  All rights reserved