اطلاعیه ها

 

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :1947921
بازديدکنندگان امروز :8131
کل بازديدکنندگان :35847916
بازديدکنندگان آنلاين :10
زمان بارگزاري صفحه :0/2657

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي ارسال به دوست

اطلاعیه اعلام زمان بندی ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره دکتری«Ph.D» نیمه متمرکز سال 1398- دانشگاه سمنان

·      ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی1398- دانشگاه سمنان موارد ذیل جهت مطالعه و عمل به مفاد آن  به شرح ذیل اعلام می گردد:

·      لازم است دانشجویان گرامی جهت ثبت نام الکترونیکی با استفاده از راهنمای مربوطه از ساعت 08:00 صبح روز یکشنبه  10 /06 /1398 به آدرس ذیل از طریق اینترنت اکسپلورر)IE (مراجعه نمایند:

www.golestan.semnan.ac.ir

 

زمان بندی مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک

·      ثبت نام حضوری و تحویل مدارک در محل  ساختمان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه  به ترتیب دانشکده به شرح جدول ذیل انجام می شود.

روز و تاریخ ثبت نام

ترتیب دانشکده

سه شنبه 12/ 06/ 1398 صبح

مهندسی عمران- مهندسی شیمی – مهندسی مکانیک-شیمی

سه شنبه 12 /06 /1398 بعدازظهر

مهندسی برق وکامپیوتر- فیزیک

چهار شنبه 13 /06 /1398 صبح

مدیریت واقتصاد- علوم انسانی –کویر شناسی  

چهار شنبه 13 /06 /1398 بعدازظهر

پردیس علوم وفناوریهای نوین-  روانشناسی-ریاضی وثبت نام باتاخیر

.

ساعت ثبت نام:                   

·      صبح ها :  08:00 لغایت 12:30                          

·      بعداز ظهرها: 14:00 لغایت 16:00

 

v   مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام‌

1- تکمیل و تهیه پرینت از فرم های مشخصات کامل دانشجویان جدید (گزارش 1800) و تهیه 2 سری تصویر با مراجعه به آدرس www.golestan.semnan.ac.ir از طریق اینترنت اکسپلورر)(IE

2- اصل‌ مدارك‌ كارشناسي‌ و كارشناسي‌ ارشد مورد تأیيد وزارت‌ علوم، تحقيقات‌ و فنّاوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي عالي انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ و كارشناسي‌ ارشد قيد شده‌ باشد.

تبصره1- پذیرفته شدگانی كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) نمي‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهي‌ تأييد شده‌ توسط دانشگاه يا مؤسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل اخذ مدرك مذكور را با محتوي فرم مخصوص پذيرفته شدگان (پیوست)  اين اطلاعيه تكميل و پس از تأييد مؤسسه محل تحصيل، در زمان ثبت ‌نام به دانشگاه سمنان ارائه نمايند. توضیح اینکه دانش آموختگان قبل از تاریخ 01/01/139 می­بایست گواهی فراغت از تحصیل خود را ارائه نمایند.

تبصره‌2- آن‌ دسته از پذیرفته شدگانی كه‌ در زمان ثبت‌ نام براي شركت در آزمون دکتری98 دانشجوي سال آخر مقطع كارشناسي‌ارشد بوده‌اند مي‌بايست تا تاريخ 31/6/98 فارغ‌التحصيل شوند، لازم است معدل كل واحدهاي گذرانده آنان براساس ‌(‌0) تا (20) تا تاريخ 30/11/97  توسط مؤسسه آموزش عالي محل فارغ التحصيلي دوره كارشناسي‌ارشد در فرم معدل (پیوست) درج و پس از تأييد مسئول ذيربط به هنگام ثبت­نام ارائه نمایند.

تذکر: برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ 31/6/98 فارغ التحصیل می شوند ارایه  فرم مخصوص پذيرفته شدگان و فرم معدل (با درج شماره وتاریخ وامضا وممهور به مهرمعاونت آموزشی  دانشگاه ) الزامی می باشد.

3-  اصل شناسنامه‌ و كارت ملي.

4- عکس تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌ ‌6 قطعه

5- ارائه مدركي كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه  را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1398 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌).

6- حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت.

7- داوطلباني كه با استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) پذيرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأييديه سهميه قبولي نمي‌باشند و ملاك عمل براي ثبت‌نام، همان عنوان درج شده در ليست‌هاي ارسالي به موسسات مي‌باشد.

  8- سهمیه مربیان : پذیرفته شدگانی که در مقابل سهمیه نهایی آنان عنوان ((مربی ))درج شده است،می بایست مدرکی که بیان کننده مربی رسمی قطعی ویا رسمی آزمایشی شاغل در دانشگاهها وموسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری باشدرا ارائه نمایند(حکم کارگزینی ).درغیر اینصورت از آنان  ثبت نام بعمل نخواهد آمد.

تبصره : نحوه پرداخت هزینه های تحصیلی پذیرفته شدگان سهمیه مربی براساس آئین نامه های وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری خواهد بود

 

تذكّرات‌ مهم

1ـ حضور شخص پذيرفته شده براي ثبت‌نام الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخ‌هاي اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد و عدم مراجعه پذيرفته شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقي خواهد شد.

2-لازم است عنوان مدرک کارشناسی ارشد با رشته تحصیلی پذیرفته شده براساس دفترچه راهنمای ثبت نام  وشرکت در آزمون (دفترچه شماره یک )جداول شماره 3 تا 9 (صفحات 11 تا 38 ) مطابقت داشته باشد.

3- ازپذيرفته شدگانی كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 31/6/98 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت نام به  عمل‌ نخواهدآمدوضمن«كان‌لم‌يكن» تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ايشان‌ رفتار خواهد شد.

4- دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی در صورت عدم انصراف تا پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری  98 (تاریخ 12/09/97)، مجاز به ثبت نام و شرکت مجدد در این آزمون نبوده اند.

5 -پذیرفته شدگانی که نسبت به تکمیل فرم صلاحیت های عمومی اقدام ننموده اند این دواطلبان لازم است مطابق پیامی که در زمان مشاهده نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به آنها داده می شود اقدام نمایند.

6-آن‌دسته از داوطلباني كه در مرحله ارزيابي تخصصي شركت و در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي دوره روزانه آزمون ورودي دكتري  (Ph.D) نيمه متمركز سال 1398 قرار گيرند (اعم از اینکه از دانشگاههای محل قبولی ثبت نام نموده ویا اصلا ثبت نام ننمایند)، مجاز به ثبت‌نام و شركت در آزمون دكتري سال 1399 نخواهند بود.

7- در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصيل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي باطل شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

8- به دانشجويان دوره دكتري تخصصي به غير از تسهيلات صندوق رفاه دانشجويان در چارچوب ضوابط و اعتبارات آن صندوق، پرداخت ديگري صورت نمي‌پذيرد.

9- واریز مبلغ علی الحساب شهریه تحصیلی از طریق سامانه گلستان مطابق اطلاعیه شهریه پیوست.

10- واریز مبلغ 250000 ریال (غیرقابل استرداد) بابت هزینه ثبت نام از طریق سامانه گلستان 

  11- آدرس کانال رسمی دانشگاه سمنان در پیام رسان سروش

https://sapp.ir/unisemnan  

 

12-شماره تلفن پاسخگویی درساعات اداری:   31535025-023

 

پیوست ها:

-      راهنمای ثبت نام سامانه گلستان

-      فرم  مخصوص پذيرفته شدگان

-      فرم معدل

-      اطلاعیه شهریه

                                      

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان

توجه

در هنگام ورود به سامانه گلستان در صورتیکه با پیغام خطای" بیش  از حد مجاز نمی توانید از امکانات استفاده نمایید " مواجه شدید در صفحه شناسه کاربری و گذر واژه آیتم تنظیمات - غیرفعال کردن صفحات دیگر را انتخاب کنید و سپس با ورود شناسه کاربری و گذرواژه وارد سامانه شوید.


گروه خبری :همه خبر های دانشگاه 1398/06/09 ساعت :١٥:٠٢ تعداد نمایش:3373 کد خبر:١٦٧٢٣

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2019 -Semnan university  All rights reserved