جمعه ٠٢ اسفند ١٣٩٨
اخبار > تغییرات در نسخه 10.2 – Axigen X2 Changes


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   تغییرات در نسخه 10.2 – Axigen X2 Changes

 
    

ویرایش 10.2 ایمیل سرور قدرتمند اکسیژن با نام اختصاری Axigen X2 انجام گردید:

مهمترین تغییرات این ویرایش:

1- دریافت اتوماتیک سرتیفیکیت SSL برای پروتکل‌های امن با قابلیت تمدید خودکار

2- آنتی‌ویروس و آنتی‌اسپم اختصاصی اکسیژن(قدرت گرفته از Cyren) به صورت کامل

3- مدیر می‌تواند پوشه‌های اسپم و یا زباله کاربران را تمیز نگه دارد تا کاربران لذت کارکردن در صندوقی تمیز با سرعت بالا را تجربه کنند.

4- مهاجرت ساده‌تری را با انتقال کامل اطلاعات از جمله تقویم و مخاطبین و... به اکسیژن ، تجربه خواهید نمود.

5- به سهولت و سرعت، مدیر می‌تواند با کارشناسان پشتیبانی کمپانی اکسیژن در ارتباط باشد.

6- یک تم پیش‌فرض برای کلیه دامنه‌ها می توان انتخاب کرد و یا اینکه برای هر دامنه به صورت جداگانه از لوگو و تصاویر سفارشی بهره‌مند شد.

7- زیبایی بصری را در کنار کارایی فوق العاده تجربه می کنید.

Persian Calendar-8:

تقویم هجری شمسی هدیه اکسیژن به کاربران ایرانی، در این ورژن رونمایی شد. کاربران ایرانی می‌توانند تقویم و برنامه‌های خود را بر مبنای تقویم هجری شمسی مشاهده نمایند. همچنین تقویم شمسی در کلیه قسمت‌های دیگر مانند وظایف، نوشته‌ها و... قابل بهره‌برداری می‌باشد. این تقویم هم در اینترفیس فارسی و هم در اینترفیس انگلیسی قابل استفاده می‌باشد.

CalDAV-9:

با CalDAV می‌توانید تقویم کاری و یا شخصیتان را در تمامی دستگاه‌ها اعم از موبایل و PC یکسان‌سازی کنید. به این صورت که در صورت درج یک رویداد در وب‌میل، این رویداد در گوشی موبایل شما نیز به صورت اتوماتیک درج خواهد شد. با استفاده از این استاندارد همچنین می‌توانید تقویم‌تان و برنامه‌ی روزانه‌ی خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

WebMail-10:

وب‌میل اکسیژن در نسخه جدید بهینه‌سازی‌های متعددی را به همراه خود به ارمغان داشته است. به عنوان مثال در قسمت تقویم می‌توانید کارهایی که بیش از یک روز به طول می‌انجامد را به صورت تصویری مشاهده کنید. به وظایف و برنامه‌ی کاریتان فایل ضمیمه نمائید و...

Email delivery receipts-11:

در اکسیژن ویرایش X2  می‌توانید درخواست تائیدیه تحویل را همراه ایمیل خود را ارسال نمایید تا به محض دریافت ایمیل توسط ایمیل سرور مقصد، شما به وسیله یک پیام از تحویل ایمیل خود مطمئن شوید. همچنین با قابلیت تائیدیه خوانده شدن که از قبل نیز موجود بوده - در صورت وجود شرایط مناسب مقصد - می‌توانند از زمان باز شدن ایمیل توسط گیرنده نیز مطلع گردید.

به همراه بیش از 130 مورد بهبود و قابلیت جدید دیگر


 


      

 

گروه خبری :اخبار فناوری اطلاعات دانشگاه, اخبار تصویری, پروژه های انجام شده    دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ ساعت :١٥:٤٧     تعداد نمایش:1255    کد خبر:١٣٥١٥

 Copyright 2019 © Semnan University. :: It.semnan.ac.ir 
Information and Communication Technology (ICT) Center Of Semnan University

کلیه حقوق این سایت به مرکز  فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان تعلق دارد.