چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
قوانین و مقررات

با توجه به تفاهم نامه مابين دانشگاه سمنان و شرکت مخابرات براي برقراري خطوط سرويس adsl  و فیبرنوری خانگی و  اتصال آن به پهناي باند دانشگاه جهت رفاه اساتيد و کارمندان ماهيانه مبلغ  (245250 ريال با ارزش افزوده ) برای سرویس ADSL  و ماهیانه مبلغ  (327000ریال با ارزش افزوده )  برای سرویس فیبرنوری خانگی در سال 97 توافق حاصل شده است ، لازم به ذکر است اين سرويس با حداقل پهناي باند mb/s6 با ترافيک نامحدود برای سرویس ADSL  و 24Mb/s  برای سرویس فیبرنوری در شهرستان هاي سمنان ، مهديشهر ، شهميرزاد داير مي گردد براي اعضاي محترم هيات علمي هزينه آن از پژوهانه آنان کسر و کارکنان محترم غير هيات علمي هزينه آن به صورت پرداخت آنلاين بعد از اولين اتصال دريافت خواهد شد . اين سرويس به صورت دوره هاي 1 ماهه ، 3 ماهه ، 6 ماهه و يک ساله قابل انتخاب مي باشد .

قوانين و مقررات

1-    اين موراد از تاريخ 1/1/1397 فعال مي گردد.

2-    در صورت قطع سرويس ، صرفا دسترسي کاربر به سرويس هاي دانشگاه برقرار خواهد بود.

3-    متقاضيان مي توانند فقط به نام خود از اين سرويس استفاده نمايند

4-    در صورت داشتن بيش از يک سرويس هزينه هاي آن به طور جداگانه اخذ مي شود

5-    استفاده کنندگان در صورت تغيير مکان محل سکونت خود ضروري است که موضوع را از طريق سيستم مکاتبات اداري به حوزه IT دانشگاه اعلام نمايند در غير اينصورت مشمول هزينه خواهند شد.

6-     مراحل درخواست سرويس adsl به صورت آنلاين در سايت it.semnan.ac.ir  بخش درخواست adsl بايد تکميل گردد تا مراحل فعال سازي سرويس انجام گيرد

7-    مراحل فعال سازي در صورت فعال نبودن سرويس ديگر شرکت ها برروي اين خط تلفن بين 3 تا 10 روز کاري به طول مي انجامد . در غير اينصورت وابسته به زمان آزاد شدن سرويس شرکت هاي ديگر از روي آن خط مي باشد.

8-    کليه اعضاي هيات علمي و غير هيات علمی و بازنشستگان بر اساس تعرفه اعلام شده مي توانند از اين سرويس بهره مند شوند.

برای ارسال درخواست کلیک نمایید.

Copyright 2019 © Semnan University. :: It.semnan.ac.ir 
Information and Communication Technology (ICT) Center Of Semnan University

کلیه حقوق این سایت به مرکز  فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان تعلق دارد.