اطلاعیه ها

 

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :3240343
بازديدکنندگان امروز :11055
کل بازديدکنندگان :39620986
بازديدکنندگان آنلاين :9
زمان بارگزاري صفحه :0/4375

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي ارسال به دوست

دومين جلسه شوراي هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان تشكيل شد


 دومين جلسه ي شوراي هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان با دستور كار تعيين محورهاي جلسات هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه تشكيل شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در اين جلسه، حجت الاسلام حسين ذوالفقاري لقب، مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و رئيس شوراي هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان ضمن تشريح گزارش نحوه ي برگزاري كارگاههاي دانش افزائي و طرح ضيافت انديشه ي استادان در دانشگاه سمنان، با تكيه بر بيانات مقام معظم رهبري در بيانيه ي گام دوم انقلاب به عنوان چراغ راه و الگوي تشكيل جلسات هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان، بر اجراء و برگزاري منظم كارگاههاي دانش افزائي، طرح ضيافت انديشه و جلسات هم انديشي تاكيد کرد .
در ادامه دكتر فرشاد ورامينيان، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه سمنان، برگزاري كارگاههاي آموزشي آئين نامه ها و مقررات استخدامي، توانمندسازي و انتقال تجارب آموزشي اساتيد دانشگاه سمنان و روش تدريس و فن بيان را از اهداف مشترك معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه و شوراي هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان برشمرد .
در بخش ديگري از اين جلسه، دكتر بهروز گل محمدي، معاون دانشجوئي و فرهنگي دانشگاه سمنان، با تاكيد بر حل مسائل روز جامعه، موضوعات اقتصادي را يكي از دغدغه هاي همكاران بيان و برگزاري جلسات هم انديشي در حوزه هاي اقتصادي و فرهنگي را در اين زمينه موثر دانستند.
حجت الاسلام سيدعلي رستميان، معاون دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه سمنان، با بيان اينكه موضوعات هم انديشي مي بايست كاربردي و اجرائي بوده و گرهي از مشكلات استادان، كارمندان، دانشجويان و مردم استان باز نمايد، بر آسيب شناسي موضوعي و كاهش فاصله ي بين مردم و مسئولان با رفع شبهات و مقابله با تبليغات مسموم فضاي مجازي با نگاه ويژه به بحث معيشت و اقتصاد مردم تاكيد کرد .
دكتر مجيد قلهكي، دبير هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه سمنان، ضمن اعلام محورهاي شش گانه مصوب شورا، بر برگزاري منظم جلسات هم انديشي مطابق با تقويم اعلامي هر نيمسال و راه اندازي جلسات كرسي هاي نقد، نظريه پردازي و مناظره در دانشگاه سمنان تاكيد نمود.
ايشان افزود: با توجه به نظرخواهي و استعلام موضوعات مد نظر و مورد نياز استادان دانشكده هاي مختلف دانشگاه سمنان در ماه گذشته و پس از جمعبندي موضوعات، شش محور، علوم اقتصادي و اجتماعي، علوم تربيتي و روانشناختي، آينده پژوهي آموزش عالي، فرهنگ و هنر، فضاي مجازي و علوم سياسي به عنوان محورهاي اصلي برگزاري جلسات هم انديشي، مورد تصويب شورا قرار گرفت.
در ادامه، موضوعات پيشنهادي اعضاء شورا جهت برگزاري جلسات هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
گروه خبری :اخبار تصویری پورتال خبری و وب سایت اصلی, همه خبر های دانشگاه 1399/07/19 ساعت :٠٩:٣٩ تعداد نمایش:329 کد خبر:١٩٩٧٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2020 -Semnan university  All rights reserved