چاپ مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان در یکی از معتبرترین مجلات علمی جهان

چاپ مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان در یکی از معتبرترین مجلات علمی جهان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از چاپ مقاله عضو هیأت علمی این دانشگاه در یکی از معتبرترین مجلات علمی جهان خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان، دکتر سیف الله سعدالدین با اعلام این خبر گفت: دکتر سامان رشیدی استادیار پردیس علوم و فناوری‌های نوین این دانشگاه به همراه پژوهشگرانی از سایر کشورها موفق به چاپ مقاله در نشریه معتبر Progress in Energy and Combustion Science  با ضریب تأثیر 29.394 شد.

دکتر سعدالدین افزود : این مقاله مروری ارزشمند با عنوان "پیشرفت و چالش‌های مدیریت حرارتی فن‌آوری‌های تبدیل و ذخیره انرژی الکتروشیمیایی شامل پیل‌های سوختی، الکترولیزرها و ابر خازن‌ها" است که در مجله‌ی معتبر دارای رتبه‌ی ‌کیفی Q1  توسط یکی از جوان‌ترین اعضای هیأت علمی پردیس علوم و فناوری­های نوین دانشگاه سمنان، با همکاری پژوهشگرانی از کشورهای چین، انگلستان، سوئد، کره و امارات منتشرشده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان  اظهار داشت: دکتر سامان رشیدی  در سال گذشته نیز موفق شده است در فهرست پژوهشگران پر استناد یک درصد برتر جهان مستخرج از دو پایگاه   ESI  و WOS قرار گیرد.

شایان‌ذکر است؛  دکتر سامان رشیدی مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک در سال 1388 ، و  مقطع کارشناسی ارشد را در همین رشته با گرایش تبدیل انرژی در سال 1391 در دانشگاه سمنان گذرانده است .

دسترسی به این مقاله‌ با مشاهده لینک زیر امکان‌پذیر است:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0360128521000642

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *