هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان آغاز به کار کرد

به منظور بازاریابی تولیدات ایرانی ؛

هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان آغاز به کار کرد

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از آغاز به کار هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی قومس در این پارک علمی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان دکتر حمید رضا محمدیان سمنانی در نشست معرفی این واحد فناور که به صورت مجازی برگزار شد گفت : این شرکت با هدف معرفی و بازاریابی تولیدات ایرانی به کشورهای عربی با عنوان (شرکة قومس للتسویق والإعلان و الترجمة) آغاز به کار کرده است .

دکتر محمدیان افزود : این شرکت به منظور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی محصولات صنعتی، کشاورزی، معدنی و خدمات آموزشی، پزشکی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران به کشورهای عربی ایجاد شده است و اعضای هیأت مدیره این شرکت دارای تجربه چندین ساله در زمینه همکاری با کشورهای عربی هستند.

مسئول هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی علم و ابتکار قومس و عضو هیأت علمی گروه زبان و ادبیات عربی دانشگاه سمنان نیز گفت :  این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان حوزه بازاریابی، تبلیغات و ترجمه در زمینه بازاریابی محصولات ایرانی در کشورهای عربی به خصوص عراق، سوریه، عمان، لبنان و امارات فعالیت خواهد کرد.

دکتر علی ضیغمی اظهار داشت :  شرکت قومس که در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر است به عنوان یکی از نخستین شرکت‌های حوزه علوم انسانی است که با استفاده از پتانسیل‌ها  و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و استان سمنان بازاریابی و معرفی محصولات مختلف این منطقه را به عنوان اولویت نخست خود در نظر گرفته است ولی فعالیت شرکت محدود به استان سمنان نخواهد ماند.

دکتر حبیب کشاورز عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات عرب دانشگاه سمنان و دیگر فعال این شرکت نیز خاطر نشان کرد :  تیم اجرایی این شرکت دارای تجربه ارزشمند چندین ساله در تعامل با کشورهای عربی هستند و می‌توانند به عنوان متخصصان حوزه فعالیت‌ در کشورهای عربی با توجه به ملاحظات خاص فرهنگی و اجتماعی این کشورها علاوه بر بازاریابی ، به نیازسنجی برای شرکت‌های ایرانی که قصد فعالیت و صادرات به کشورهای عربی را دارند نیز بپردازند.

وی یاد آور شد ؛  سایت این شرکت به آدرس: www.qomis.ir به دو زبان فارسی و عربی در حال راه اندازی است و علاقه‌مندان به فعالیت در این حوزه می‌توانند با ایمیل: qomis.ir@gmail.com  یا شماره تلفن 09211781838 در ارتباط باشند.

 

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *