نشست هماهنگی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاههای سمنان و BLDE هند برگزار شد

نشست هماهنگی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاههای سمنان و BLDE هند برگزار شد

به منظور هماهنگی برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه سمنان و دانشگاه BLDE هند در حوزه علوم زیستی ، نشست مشترکی به صورت مجازی و با حضور مسئولان دو دانشگاه و نیز هماهنگ کننده فعالیت های شبکه یونسکو برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این نشست که اعضای هیات علمی گروه زیست شناسی دانشگاه سمنان نیز حضور داشتند، طرفین به معرفی ظرفیت همکاری های متقابل در حوزه علوم زیستی پرداختند و در زمینه مفاد تفاهم نامه های فی ما بین به توافق رسیدند .
این تفاهم نامه آغازی برای همکاری بین دو دانشگاه سمنان و دانشگاه BLDE هند است و زمینه تحقیقات مشترک ، برگزاری دوره های علمی مشترک ، تبادل علم ، محققان و دانشجویان و نیز بهره برداری از امکانات یکدیگر را فراهم می کند .
همچنین در این نشست مقرر شد، با انعقاد تفاهم‌نامه‌های جداگانه، همکاری‌های فیمابین در سایر حوزه‌های پژوهشی، تحقیقاتی و صنعتی نیز محقق شود .
توسعه دیپلماسی علمی و فرهنگی دانشگاه سمنان و چشم‌اندازهای ارتقاء جایگاه بین‌المللی دانشگاه، و به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان اعضای شبکه UNESCO/UniTwin با مشارکت دانشگاه سمنان، دانشگاه BLDE هند، دانشگاه ایروان ارمنستان، انستیتیوی IPPA بولیوی و سایر طرفین در سال گذشته، از دیگر اهداف برگزاری این نشست بود که با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه سمنان برگزار شد .

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *