راهیابی چهار دانشجوی دانشگاه سمنان به جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

راهیابی چهار دانشجوی دانشگاه سمنان به جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

با اعلام نتایج بخش معارفی سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان ، چهار نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان با کسب امتیازات لازم جواز حضور در مرحله سراسری این جشنواره را کسب کردند .

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه سمنان گفت: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : در این مرحله از مسابقات خانم ها شیما یزدانی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته شیمی کاربردی و ثریا علیزاده دانشجوی مقطع کارشناسی رشته حقوق در رشته حفظ 20 جزء ، حوریه تبیانیان دانشجوی مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات فارسی در رشته حفظ 5 جزء و فرحناز جباری دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق در رشته حفظ موضوعی با کسب امتیاز لازم، مجوز ورود به مرحله سراسری جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب نمودند.

دکتر بهروز گل محمدی با بیان اینکه بیش از 400 دانشجو از دانشگاههای سراسر کشور توانستند به مرحله کشوری این جشنواره راه یابند افزود : طبق دستورالعمل اجرایی سی و ششمین جشنواره، بخش کتبی ( معارفی ) و رشته های بخش حفظ نیز همچون سایر بخش ها به صورت مجازی برگزار شد.

به گفته وی ؛  مرحله سراسری این دوره از مسابقات به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود  که منابع مورد نیاز جهت مطالعه و نحوه و زمان دقیق برگزاری آزمون بخش معارفی در مرحله سراسری متعاقباً اعلام خواهد.

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *