آئین گرامیداشت روز دامپزشکی در دانشگاه سمنان برگزار شد

آئین گرامیداشت روز دامپزشکی و آغاز سال تحصیلی 1400-1401 دانشجویان نوورود دانشکده و آموزشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان با شرکت مجازی و حضوری جمعی از دانشجویان بومی و نیز مسئولان دانشکده در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشگاه سمنان در این مراسم  ضمن تبریک روز دامپزشکی  درباره رشته دامپزشکی و سختیهای آن  مطالبی بیان کرد و گفت : دانشگاه سمنان برنامه های خوبی در حوزه جذب هیات علمی و اصلاح هرم هیات علمی این دانشگاه تدوین کرده است .

حجت الاسلام ذوالفقاری لقب مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان نیز درباره این رشته و تاثیر آن در سلامت انسانها مطالبی بیان کرد .

دکتر حسن تاج بخش بنیانگذار روز ملی دامپزشکی و چهره ماندگار دامپزشکی کشور نیز که به صورت مجازی در این آئین شرکت کرده بود با اشاره به ضرورت تلاش همگانی در جهت افزایش دام های مولد در شرایط اقتصادی کنونی جامعه گفت : باید در جهت حفظ ثروت دامی کشور تلاش کرد ، ضمن اینکه با حل مسائل مربوط به رشته دامپزشکی باید انگیزه کاری دانشجویان این رشته را بیش از پیش افزایش داد  .

همچنین در این آئین دکتر محمد قلی نادعلیان از مفاخر استان و چهره ماندگار دامپزشکی کشور از شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه رشته دامپزشکی بسیار وسیع و گسترده است گفت : دامپزشکان در زمینه بهداشت عمومی تلاش می کنند تا مواد غذایی سالم در سفره های مردم قرار گیرد .

پخش کلیپ های معرفی اساتید و کارشناسان آزمایشگاه و دانشجویان ممتاز  این رشته از دیگر برنامه های این آئین بود. .

 

 

کلمات کلیدی
سمیه عبدالهی
تهیه کننده:

سمیه عبدالهی

تصاویر

 -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *