امکان برگزاری آزمون زبان تولیمو در دانشگاه سمنان فراهم شد

نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمونهای سراسری از ایجاد امکان برگزاری آزمون زبان تولیمو در این دانشگاه خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر پرویز ملک زاده با اعلام این خبر گفت : با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده و تایید سازمان سنجش دانشگاه سمنان از این پس به عنوان یکی از حوزه های برگزاری آزمون تولیمو در سطح کشور انتخاب شد.

دکتر ملک زاده با بیان اینکه دانشگاه سمنان در فهرست آزمونهای بهمن ماه قرار گرفته است و از پنجم بهمن تا هفدهم اسفند این آزمون را به صورت یک هفته در میان برگزار خواهد کرد افزود : این آزمون روزهای سه شنبه صبح از ساعت 7:30 الی 11:30 بصورت هفته در میان در سایت رایانه دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر برگزار خواهد شد

وی با بیان اینکه این آزمون ویژه متقاضیان مقطع دکتری است خاطر نشان کرد : آزمون تولیمو یکی از آزمون‌های استاندارد تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است که در ایران و توسط سازمان سنجش طراحی و برگزار می‌شود.

در نتیجه‌ی صدور این مجوز، آزمون‌های تولیمو  (5 بهمن ۱۴۰۰)،  (19 بهمن ۱۴۰۰) ، (3 اسفند ۱۴۰۰) و (17 اسفند 1400)  در دانشگاه سمنان  برگزار خواهد شد

کلمات کلیدی
سمیه عبداللهی
تهیه کننده:

سمیه عبداللهی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *