قابل توجه دانشگاهیان دانشگاه سمنان؛

آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان

ثبت‌نام بیست و سومین مرحله اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از روز پنج شنبه 22 لغایت 28 دی ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری لقب مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان سمنان گفت: ثبت‌نام بیست و سومین مرحله اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از روز پنج شنبه 22 لغایت 28 دی ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir انجام خواهد شد و بعد از پایان زمان ثبت نام،قرعه کشی انجام و برگزیدگان در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان اعلام می شوند.زائرین دانشگاهی در 5 گروه دختران دانشجو،متاهلین،اساتید،پسران و کارمندان دانشگاه ها می توانند ثبت نام کنند.

همچنین اعزام بیست و سومین دوره عتبات دانشگاهیان، از 7 بهمن لغایت 27 اسفندماه در قالب کاروان های هوایی و زمینی انجام خواهد شد،برنامه ریزی برای اعزام هوایی از ایستگاه های پروازی اصلی صورت گرفته است.

وی افزود: این دوره، یکی از بهترین زمان های اعزام به عتبات عالیات است چون با ایام مناسبتی ویژه ای چون اعیاد خجسته ماه های رجب و شعبان همزمان شده است که امیدواریم زائرین بهترین بهره را از این سفر معنوی کسب کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری لقب با اشاره به تلاش ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در ارائه خدمات مطلوب و مناسب و مدیریت هزینه های سفر، تاکید کرد:در این دوره نیز همچون دوره های قبل صرفا هزینه تمام شده برای زائران لحاظ گردیده و در مقایسه با هزینه کاروان های با خدمات مشابه، پائین تر می باشد ، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مدت اقامت زائران در کشور عراق 7 شب خواهد بود. .

وی افزود: اسکان کلیه زائرین دانشگاهی در کربلا و نجف در هتل متمرکز خواهد بود و تلاش بر آن بوده که هتل‌ها در اختیار دانشگاهیان قرار گیرد.همراهی روحانیون و مدیران مجرب و با سابقه با کاروان های دانشگاهیان جهت توسعه و تعمیق باورهای دینی و انقلابی زائران محترم از اولویت های ستاد می‌باشد.

کلمات کلیدی
روابط عمومی دانشگاه سمنان
تهیه کننده:

روابط عمومی دانشگاه سمنان

تصاویر

 -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *