يکشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   بازدید فرماندار سمنان از خوابگاه دانشجویی فرهیختگان دانشگاه سمنان

 
    

در آستانه 16 آذر روز دانشجو ، سید عباس دانایی فرماندار و رئیس کمیسیون دانشجویی شهرستان  سمنان از خوابگاه فرهیختگان دانشگاه سمنان بازدید و از نزدیک  در جریان   مشکلات دانشجویان قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این بازدید که  دکتربهروز  گل محمدی معاون دانشجویی و علیرضا خیرآبادی مدیر حراست دانشگاه سمنان هم حضور داشتند  ،اعضای شورای صنفی به عنوان نمایندگی از  دانشجویان ، مطالبات و مشکلات را مطرح کردند .
ساخت خوابگاه و افزوده شدن ظرفیت خوابگاه ها، عدم ظرفیت فضای مناسب مطالعاتی در خوابگاه ها ، وضعیت  بلوک های ۲ الی ۵ خوابگاه فرهیخگان از نظر بهداشتی ، گرمایشی و اینترنت و وضعیت سلف خوابگاه فرزانگان از جمله مشکلات مطرح شده از سوی اعضای شورای صنفی بود .
مسئولان هم از پیگیری ها برای  ساخت دو بلوک با ظرفیت  ۳۰۰ نفر در داخل محیط خوابگاه خبر دادند و برای تسریع در بازگشایی کتابخانه مرکزی و استفاده از کتابخانه تا ساعت ۲۴  و همچنین استفاده شبانه روزی در ایام امتحانات،  بازسازی هر بلوک در یک سال و تسریع در ساخت سلف و بوفه جدید در خوابگاه فرزانگان قول مساعد دادند .
همچنین فرماندار سمنان در  نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان سمنان ضمن  تبریک روز دانشجو به دانشجویان ، یاد و خاطره این روز را گرامیداشت و از  16 آذر به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان در برابر استعمار،استبداد و استکبار یاد کرد .
سید عباس دانایی  افزود :  دانشجویان همیشه در صحنه های مهم کشور حضور داشته و در تمام برهه های مهم و تاثیر گذار از قبیل ۱۶ آذر ۱۳۳۲، پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج سازندگی و هشت سال دفاع مقدس حضوری تعیین کننده داشته اند .
فر ماندار و رئیس کمیسیون دانشجویی شهرستان برگزاری تریبون آزاد با موضوع 16 آذر،اجرای برنامه شبهای شعر پاییزی ، اجرا استندآپ کمدی، برگزاری مسابقات هنری و فرهنگی و ورزشی،نشست های پرسش و پاسخ ، اجرای موسیقی ، تقدیر از برگزیدگان مسابقه ، تجلیل دانشجویان رتبه اول علمی و فعال در عرصه های فرهنگی واجتماعی را مهمترین برنامه‌های روز دانشجو در دانشگاه ها عنوان کرد.


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, دانشجویی    1396/09/12 ساعت :١١:٥٧     تعداد نمایش:949    کد خبر:١٢٣١٨