يکشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   دانشگاه سمنان میزبان همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران

 
    

بیست و ششمین همایش سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران اردیبهشت 97 به مدت سه روز به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ این همایش در 12 محور برگزار خواهد شد که مکانیک جامدات و سیالات، ترمودینامیک ، انتقال حرارت ، انرژی و محیط زیست ، بیومکانیک،میکرو نانومکانیک ، ساخت و تولید ، طراحی و قابلیت اطمینان سامانه های مکانیکی ، آموزش مهندسی مکانیک و کاربرد مهندسی مکانیک در صنایع از جمله این محورهاست .
دانشجویان و صنعتگران می توانند با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه ­های مختلف مهندسی مکانیک، با این کنفرانس همکاری نمایند.
مهلت ارسال مقالات کامل به دبیرخانه این همایش 15 آذر و زمان اعلام نتایج داوری مقالات هم 15 دی 96 اعلام شده است .
 ثبت نام جهت شرکت در این همایش بین المللی از اول بهمن آغاز خواهد شد .
برنامه این همایش شامل نشست های علمی موازی، نشست های ارائه مقالات پوستری، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، نمایشگاه محصولات فنی و صنعتی و همچنین کارگاه های آموزشی تخصصی هدفمند برای دانشجویان و صنعتگران خواهد بود.
 بیست و ششمین همایش سالانه بین­ المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران، با همکاری دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان و انجمن مهندسان مکانیک ایران،  چهارم  تا ششم  اردیبهشت سال 1397 برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات خود به آدرس
http://conference.isme.ir/  مراجعه نمایند  .
 


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه    1396/08/29 ساعت :٠٩:٥٣     تعداد نمایش:968    کد خبر:١٢٢٣٢