جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   انتخاب دانشگاه سمنان به عنوان برترین دانشگاهها در برگزاری آزمون های سراسری سال 95

نماينده تام الاختيار دانشگاه  سمنان در برگزاري آزمون هاي سراسري از انتخاب این دانشگاه به عنوان یکی از برترین دانشگاهها در برگزاری آزمون های سراسری سال 95 خبر داد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ دکتر پرویز ملک زاده با اعلام این خبر گفت : در گردهمايي نمايندگان تام الاختيار دانشگاهها در برگزاري آزمون سراسري سال 96 که با حضور معاون  وزير و رئيس سازمان سنجش آموزش كشور برگزار شد ،  دانشگاه سمنان با احراز رتبه ممتاز بعنوان يكي از دانشگاههاي برتر در برگزاري آزمون هاي سراسري سال 95 انتخاب شد.
دکتر ملک زاده با بیان اینکه پارسال بیش از پنج آزمون شامل دکتری ، ارشد ، کنکور و آزمون های استخدامی در این دانشگاه برگزار شده است افزود : به همین منظور لوح سپاسی از سوی دکتر ابراهیم خدایی معاون  وزير و رئيس سازمان سنجش آموزش كشوراعطا شده است .
دکتر ملک زاده ضمن قدر دانی از كليه همكاران عوامل اجرايي و حفاظت آزمون هاي مزبور كه نهايت تلاش خود را براي برگزاري آزمون ها به نحو شايسته بعمل آورده اند، اظهار امیدواری کرد :همچنان  در مسير خدمتگزاري به جوانان جوياي علم اين مرز و بوم و كسب افتخار براي دانشگاه سمنان بیش از پیش تلاش نمائیم .


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, افتخارات دانشگاه    1396/04/13 ساعت :١٢:٣٨     تعداد نمایش:3978    کد خبر:١١٥٩٠