جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   حمایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوراز رساله دکتری دانشجوی دانشگاه سمنان

 صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوراز رساله دکتری دانشجوی دانشگاه سمنان به عنوان طرح راهبردی و کاربردی حمایت کرد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رساله دکتری مهدی دهقانی سلطانی دانشجوی دکتری مدیریت بازاریابی بین الملل دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری دانشگاه سمنان با عنوان «طراحی و تبیین مدل راهبردی رقابت پذیری برند برای ورود به بازارهای بین الملل ، مورد مطالعه: صنایع غذایی کشور» به عنوان یک طرح راهبردی و کاربردی که به یکی از مسایل اصلی در برنامه راهبردی صنایع غذایی در وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران پرداخته است مورد حمایت قرار گرفت. 
این رساله به راهنمایی دکتر داود فیض و دکتر علیرضا موتمنی و مشاوره دکتر اسدالله کرد ناییج و دکتر عظیم زارعی به رشته تحریر در آمده است .
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در سال 82 با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تأسیس شد.
 این صندوق شبکه‌ای با بیش از 200 عضو هیات علمی در قالب کارگروه‌های تخصصی 15 گانه و 9 هزار نیروی متخصص و خبره در قالب بانک داوران و مجریان طرح‌های پژوهشی است.
 صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران بر طبق اساسنامه‌اش، دارای شخصیت حقوقی مستقل بوده و مرکز آن در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.
 فراهم نمودن زمینه تبادل اطلاعات پژوهشی ، ایجاد ساختار و زمینه های مناسب جهت همکاریهای پژوهشی،  بستر سازی مناسب جهت تولید و انتقال تکنولوژی،  حمایت از ثبت اختراع و اکتشاف و نتایج پژوهش، کمک به گسترش مرزهای دانش و تولید علم، کمک به تجاری سازی نتایج پژوهش و  تسهیل در بهره گیری جامعه از نتایج پژوهش از اهداف این صندوق است.
علاقمندان برای بازدید از نتایج نهایی حمایت از رساله های دکتری می توانند به وب سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به آدرس
http://insf.org مراجعه نمایند.


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, پژوهشی و فناوری    1396/04/12 ساعت :١١:٠٣     تعداد نمایش:1487    کد خبر:١١٥٨٦