يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   افزایش 7 درصدی داوطلبان کنکور در استان سمنان + فیلم

 
    

 9 هزارو 308 نفر امسال در استان سمنان داوطلب شرکت در بزرگترین مارتن علمی کشور هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون سراسری سال 96 با اعلام این خبر گفت:داوطلبان روزهای پنجشنبه و جمعه ، پانزدهم و شانزدهم تیر در چهار امتحانی در شهرستانهای سمنان ، شاهرود، دامغان و گرمسار به رقابت می پردازند.
دکتر پرویز ملک زاده با بیان اینکه تعداد داوطلبان استان سمنان امسال نسبت به پارسال هفت در صد افزایش دارد گفت: گروه تجربی با 16 درصد افزایش بیشترین داوطلب و گروه ریاضی کمترین داوطلب در استان را داراست.
دکتر ملک زاده گفت: کارت ورود به جلسه آزمون نیز از 11 تیر در سامانه سازمان سنجش قابل دریافت است و اگر داوطلبان اطلاعاتی را برای دریافت کارت فراموش کرده اند باید به قسمت پاسخگویی سامانه مراجعه کنند.
وی اظهار داشت : داوطلبان باید کارتهای ورورد به جلسه آزمون را به لحاظ صحیح بودن اطلاعات بررسی و چنانچه مغایرتی از نظر اطلاعات شخصی مشاهده شد در قسمت ویرایش تصحیح کنند، ولی اگر اطلاعات افراد در زمینه های دیگر مغایرت داشت باید از صبح سه شنبه به باجه های رفع نقص اطلاعات واقع در حوزه های امتحانی شهرستانها مراجعه نمایند .
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون سراسری سال 96 با بیان اینکه این آزمون با شرکت سه هزار و 404 نفر داوطلب در پردیس شماره یک دانشگاه سمنان برگزار می شود خاطر نشان کرد :باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نیز در پردیس شماره یک دانشگاه سمنان در ساختمان مدیریت تحصیلات تکمیلی واقع است و روزهای سه شنبه و چهارشنبه صبح و بعد از ظهر فعال خواهد بود .

برای دیدن گزارش به آدرسhttp://semnan.iribnews.ir/fa/news/1699838 

  مراجعه نمائید .

 

 

 

 

 

 

 


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه    1396/04/12 ساعت :٠٩:٢٥     تعداد نمایش:1043    کد خبر:١١٥٨٥